4 Aralık 2020 Cuma
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  Kelim İleri
http://blog.edebiyatdefteri.com/kelim-ileri/oku/2895/erotik-bas-baglamanin-69-bicimi- 

 • Hakkımda


Kelim İleri

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)


 
Erotik Baş Bağlamanın 69 Biçimi.
7.10.2009 20:30:15  [ Komedi ]

Erotik Baş Bağlamanın 69 Biçimi.


Üç yüz metre kare bir daire... Televizyonda arapça konuşan `deliyürek`... Tırnak işareti klavyenin neresindeydi. Al sana bir de soru işareti bilmecesi... Buzdolabında bir tas çorba, lavaboda bulaşık deterjanı yok. Üç yüz metre bir daire... Banyoda çift kişilik jakuzi... Kutudan içilen viski. Tabakta memleketim dağlarını anımsatan ekşimsi alıçlar... Bu ortamda “anımsatan” mı “hatırlatan” mı sözcüğünü kullanmak daha doğrudur, bilemiyorum. Kızları “gaşeng” oğlanları yamuk bir memleket burası. Kesik burunlu, ölümüne verici, inadına keskin kızlar, bir o kadar kadınsı erkekler... Nereye düştüm lan ben? Alt shift olmadan bir türlü ekrana dökülmeyen soru işareti imini sonunda buldum.

Alkolün etkisiyle uyuşan ayaklarım. Ölüm döşeğinde olduğunu bildiğim arkadaşımın dediği gibi taş yürekli olmaktansa taş böbrekli olmak evladır. İyi de bir de sırtımda şu çekilmez ağrılar olmasa. Sabah altıda kalkılacak. Bırak bu ayakları da zıbar yat. Kilometre uzakta sevdi mi sevmedi mi bilinmez bir kadın bin beş yüz yeteleleyle geçinmek derdinde. Zıbar yat, ötesi ölümlü yalan dünya. Erotik baş bağlamanın 69 çeşidi bir başka geceye bırakılmayacak denli yazılmak için kendini dayatıyor.

Her baş bağlama bir mesaj veriyor kendince. Açıkta kıl kıbır bırakmadan yapılan bağlamalar en makbul ve makul kabul edilen biçim. Örttüğü topuzun ucu gösterenler davetkar... Enseye kaymış gibi duran, ince bir atkı atanlar davetkar ötesi cüretkarlar. Bu tarifler cilalı beyin göçü akımına tutulan benim “içün”, bu geceye sığmayacak denli sığ bir o kadar da dayanılmak ölçüde naif mevzular “netekim”.

Bu cilalı akılla da olsa bir gerçeği belirtmeden edemiyorum. 69 biçim baş bağlama arasında bir tane bile olsun 12 Eylül icadı, önü kapaklı, balık başı modeline rastlamadım.


Okudunuğunuz yazı toplam 2162 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.