18 Temmuz 2019 Perşembe
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  YAŞAYANKELİME
http://blog.edebiyatdefteri.com/yasayankelime/oku/5524/alginiza-bir-dirilis 

 • Hakkımda


YAŞAYANKELİME

 • Yazdığım Diğer Konular
Yaşam (30)
Günlük (1)


 
ALGINIZA BİR DİRİLİŞ
8.7.2016 10:25:00  [ Yaşam ]

ALGINIZA BİR DİRİLİŞUlu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e mason diyen ve Kur'an-ı Kerîmin Ayetlerini kendi çıkarlarına göre işleten algıya :

Atatürk Türkiyede ki bütün Mason localarını kapattırmıştır. Atatürk İslamı yasaklamamıştır O dönemin din dersi kitaplarını bir araştırın. Atatürk Kur'anın anlaşılıması için yükseltilmesi için bir ömür harcamış , o'nun Ruhunu anlamıştır .

Cehaletin karanlık perdesini söküp atmıştır. Allah ile kul arasında hiç bir perde olmaz. Allah ile kul arasına başkalarını sokmak kendini inkâr etmektir.

Herkes kendi vicdan düzeyi ve ahlâk seviyesine göredir. Her insan kendi ruhani dünyasında hayatını deneyimler ve yansıtabildiği kadar kendi doğrusunu yaşamaya çalışır .
Ders alır öğrenir. Göçüp giderken öte ki dünyaya intikal eder. Her insan algı mertebesine göre Hakikatın ölçüsünde yaşadıklarını ve yaşattıklarını yaşar .

Hiç kimsenin algilamasının kimseye faydası olmayacaktır. Herkes kendini ve hayatını deneyimleyip, algiladığı ve bilemediği bilincini idrak ettiği kadar öğrenip gidecektir öte ki dünyaya.

Bakınız Masonluk her yerde serbest şimdi ! Kâbenin yıkılması an meselesi. Gökyüzümüz işgal altında Sessiz bir savaş ile karşı karşıya bütün insanlık.

Algılarınız kimyasal maddeler (chemtrails ) gdo gıdalara , ilaç sektörü, medya, internet, televizyon dizileri, programları ile operasyon altında .

İslamı savunduklarını iddia eden Bombacıların beyinlerine öldürmeden ölmeden önce cennete gideceği algısı şırınga edilip, kendini mümin sandırılıyorsa bir kere daha düşünün. Hakikat nerede ?

Bugünlerde bir çocuğa tecavüz eden bi İmâm kendini Müslüman sanıyorsa Ötesini siz anlayın.

Pişman olamayanların çok olduğu bir dünyada pişman olup idrak etmek dahi Allahın bir lütfudur kanımca.

10 yaşında ki bir çocuk dahi olanların farkında. İdrak etmiş. İdrak etmezmisiniz ?

...

İslamı ve dinimizi, kendi zihinlerini , hatta kendi bedenlerini Tv, medya, dizi ve filmlerde Küresel sistemin hizmetine sunan din tüccarlarına ;

Bilerek veya bilmeyerek hizmet ettiğiniz algı operasyonlarını yapanlara alet, maşa olmamanızı umuruyorum . İllizyonlar dünyasında hakikat aranmaz .

YALANCILARIN YALANLARA İNANAN YALANCILARI VAR .

Dinimizi kullanıp sanat dünyasını din ticareti sektörüne dönüştüren ve kendilerine rant sağlayanlar bir insanlık suçu işlemektedir.
Ekmek parası namus davasıdır .

Ahlaksız bi Müslümanın görüşünde ki islâm ölmüştür !
Çökmüştür !

Herkesin gözü Aydın ola !

Ve Ben yine yeniden bütün bu olanları gördükçe
İlâhî adaletin dâimâ iş başında olduğunu yeniden anlıyorum
Şükrediyorum .

Hak ve hakikat birbirinden ayrı olamaz hiç bir an
Hak zûhur ettiğinde batıl yok olur !

Hak ile Hakikat birlikteliğinde ;

Ne mutlu Türküm diye kendini bilene !
Allahın huzurunda huzurla dâimâ


Yaşayankelime
BİZ '19

7-7-2016

Ben : Deli diyorlar bana Aşkım . Kendimi bir türlü dinletemedim !
Sen : Varsın desinler Aşkım. Biz delinin delisiyiz .

Dinletiriz !

.
Okudunuğunuz yazı toplam 522 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

Kaku bey diyor ki : Yeni dünya düzenine geçiş olacak. Ve bu düzenin ortak dili İngilizce olacak diyor. Osmanlı veya İslâm birliğinden söz etmiyor. Arapça olcak demiyor. Bu geçişi engellemek isteyenle...
20.4.2016 17:31:02 [ Yaşam ]

bu dünyayı nefret değil sözde sevgi hastalığı mahvedecek bütün dünya zevkini bir yana itiyorum bütün kırık gülüşleri topluyorum bir tebessüm çekiyorum şiire ...
18.1.2019 22:31:31 [ Yaşam ]

'harflerin sırlarından ve hakikatlerinin gereklerinden söz açmış olsaydık, el yorulur, kalem yaya kalır, mürekkep kurur, Levh-i Mahfuz bile olsa kağıt ve levhalar yetişmezdi.” İbn Arabî ...
10.1.2019 13:47:52 [ Yaşam ]

gölgeler büyüdü ayrılıklar eskidi biz eskidik biz aşka küsmedik aşk bize küstü düşler ölü aşklar doğuruyor artık gölgeler büyüdü büyüdü ölüm ölmedi ölüm ölü düşler doğuruyor artık...
9.8.2018 23:11:28 [ Yaşam ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.