27 Ocak 2020 Pazartesi
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  YAŞAYANKELİME
http://blog.edebiyatdefteri.com/yasayankelime/oku/5497/anadolum 

 • Hakkımda


YAŞAYANKELİME

 • Yazdığım Diğer Konular
Yaşam (31)
Günlük (1)


 
Anadolum
20.4.2016 17:31:02  [ Yaşam ]

Anadolum

Kaku bey diyor ki : Yeni dünya düzenine geçiş olacak. Ve bu düzenin ortak dili İngilizce olacak diyor. Osmanlı veya İslâm birliğinden söz etmiyor. Arapça olcak demiyor.
Bu geçişi engellemek isteyenleri terörist olarak görüyor. Eğer geçiş başarılı olmaz ise. Savaş çıkar demeye getiriyor. Müslüman eşittir terörist diyor.
Ya da Hıristiyan bi çakma Osmanlı takliti ile Müslümanları uyutup köle ve sürü haline sokacaklar gibi görünüyor ufacık bi toprakla. Bazı burjuva takımı yeni Osmanlıcılar ve diğerleri bunun farkında. Fakat, bazı dindar kesim ve masum halk farkında değil. Uyandırmak istemiyorlar.
Bazı gruplarda kendi çıkarları için bilerek uyuyorlar. Çoğu Zihinler zapt edilmiş durumda. Akıllar bulanık. O nedenle Türk istemiyorlar. Türkün adını tarihten silmek istiyorlar. Tarihin ve insanlığın genetiği yavaş yavaş bozulmaya başlamış durumda . Kaos ortamından beslenen yeni bir düzen doğmuştur çoktan. Geriye dönüş yoktur. Akıl kayması yaşyor toplumlar .

Depremler, imha silahları vs. Ne pahasına olursa olsun yeni düzen kurulacaktır.
...
Savaş olursa dünyanın yörüngesi değişir. Savaş istemiyorlar. Savaş olmaması için gerçeği saklamayı başarırlarsa insanlığın sonudur. Savaşamamanın savaşını vermek zor iş . Ve kurgulanmış yapay bir hayatta Uykuların yeniden doğuşu. Herkes kendini mümin sanabilir isterse. İsa. Mehdi yeniden gelecek ya.
...
Umarım insanlık için en hayırlı bir kurtuluş olur. Elbette bu kendi öngörüm. Elbette bazıları Yeni Osmanlı hayalî ile yaşadığını sanabilir. Kendini avutabilir.
Hakikati görmekten ve söylemekten korkmayınız.
Tek devlet. Tek millet. Tek din. Tek bayrak. Neyse artık. Hep birlikte görüp. Yaşayacağız.
Bütün mazlum ve dünya halklarının hakiki insanlık için birlik olması umudu ile. Bütün Halkların tam bağımsız bir hâlde, refah, barış, huzur içinde kardeşçe birlikte yaşaması ve yaşatılması dileğimle.
Sonuçta bigelik, bilim ve gönül birlikteliği kazanacak.
Cehalet son bulacak.

Aklı bulanık olan ;

Diktatörlerin, yalancıların , sahte İnsanların, dolandırıcıların , dini doğmaların, hurafelerin, zalimlerin ve egoların çağı kapanıyor.


Toprakhanemden
Anadoluma
Sevgimle
Merhaba

.

Okudunuğunuz yazı toplam 598 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

dünyayı süslediler bir şey kalmadı damarlarından akan boştur boş kurulup dağılan dünya süsüne kanma akıl olmadan biz bu dünyaya sığdık da dünyalar bize sığamadı karanlığa ışık yordu...
10.8.2018 00:19:47 [ Yaşam ]

'Allah’tan başka ilâh yoktur Hz. Muhammed Allah’ın Son elçisidir' Ah be Adem ! Sen dönüyorsun anladık Dünya senden de hızlı dönüyor bak Fırıldak gibi Cemaâtin biseksüel g...
25.6.2018 00:43:24 [ Yaşam ]

Rabbani bir yaratılışımdan Rahimzadelerimden doğan bir oluşuma .Y. ışk kendi mücadelesinde tam bir muâmmâ anlatılmayı bekledikçe kendini aramakta kayıplarda bil ki bende bir um...
16.6.2018 17:21:05 [ Yaşam ]

hey zaman ! zaman zaman geçtiğinin farkına varmalısın kimedir bu isyan hasret biçilmiş bir ömre kendini bırakmıştın dün gece bir önce ki gel...
14.2.2016 20:31:01 [ Yaşam ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.