26 Ocak 2020 Pazar
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5896/edebiyat-yelpazesi-{-1-}-yasinda 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Doğa (1)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (9)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (100)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
EDEBİYAT YELPAZESİ { 1 } YAŞINDA
12.6.2018 13:09:02  [ Kültür-Sanat ]

EDEBİYAT YELPAZESİ { 1 } YAŞINDA

EDEBİYAT YELPAZESİ { 1 } YAŞINDA

Değerli ÖNCE VATAN GAZETESİ okurlarımız;
Önce Vatan Gazetesi 12.06.2018 Tarihli ve 10. sayfası Yurt Haberleri köşesinde EDEBİYAT YELPAZESİ { 1 } YAŞINDA başlıklı Nihat İlikcioğlu 'nun haberini okuyabilirsiniz..
http://www.oncevatan.com.tr/…/u…/e-gazete/2018/06/12/10_.jpg linkine 2 defa tıklayarak rahatça ve büyüterek okutturabilirsiniz…
Gazeteyi almayı unutanlarınız ve temin edemeyenleriniz için alternatif metni ‘’ASLI GİBİDİR ‘’ siz okurlarımıza yeniden paylaşıyorum.

Buyurun buradan okuyunuz….

EDEBİYAT YELPAZESİ { 1 } YAŞINDA
Değerli Önce Vatan Gazetesi okurlarımız Edebiyat Yelpazesi Seçkin Yazarlarımız,
Türkiye’de bir ilk’i gerçekleştirdiğimiz ÖNCE VATAN GAZETESİ' nde EDEBİYAT YELPAZESİ{ Yazılar } köşemizde gün ışığına çıkmamış yazarların denemelerini, anılarını, önemli günler ve haftalar içerikli güncel ve gündem makalelerini, kitap özetlerini, şiirlerin hikayeleri, hayata dair, dini, ibretlik, öğretici, eğitici, iş, evlilik, başınızdan geçen olaylarınızı, özel ve aşk hikâyeleriniz, itirazlarınız, itiraflarınız, yaşamın içinden yaşananları ve an be an yaşadıklarınızı " içinizi döküp yüreğinizin yangınlarını yazarak bir nebzede olsun yelpazenizle efil efil serinlemeniz ve okurlarınızı serinletmeniz amacıyla ÖNCE VATAN GAZETESİ'nde EDEBİYAT YELPAZESİ, köşemiz 12.06.2017 tarihinde yayın hayatına başladık. http://www.oncevatan.com.tr/ de ‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ köşemiz http://www.oncevatan.com.tr/edebiyat-yelpazesi-s66.html linkini tıklayarak 12.06.2017 tarihli 1. sayısından başlayıp diğer tüm sayılarına da ulaşabilirsiniz.
Önce Vatan Gazetesi değerli okurlarımızın ve Edebiyat Yelpazesi yazarlarımızın büyük bir beğenisiyle teşekkürleriyle, takdirinizle, sizlerin güçleri ve desteğiyle aramıza katılan her saniye artan değerli ve seçkin yazarlarımızın yazılarıyla 12.06.2018 tarihi bugüne kadar gelmiş bulunmaktayız.
12.06..2018 Tarihinde 1. Yılımızı siz '' EDEBİYAT YELPAZESİ '' değerli yazarlarımızla doldurmanın mutluluğunu, sevincini onurunu ve gururunu yaşamaktayız
Edebiyat Yelpazesi seçkin yazarlarımızın menfaati ve gereksinimlerinizi sağlamanız için şartsız, kuralsız ve hiçbir kar sağlamadan sizlere daha iyi bir hizmet vermeyi ilke edinmiş olup ÖNCE VATAN GAZETESİ { EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar } sayfamız üzerinden birçok devasal kategorilerde yenilikleri elimizden ne geliyorsa en iyisini yapmaya özen gösterdik bu özene hâlâ devam ediyoruz.
Peki nelerdir bu kategorilerimiz ve yeniliklerimiz;
1. İnsanların sizleri daha yakından tanımaları için Otobiyografilerinizi ‘’ özgeçmiş ‘’ lerinizi yayınladık, yayınlıyoruz.
2. Reklam ücreti vermeden ‘’ kitap, film, konser, müzik cd albümlerinizi tanıttık, tanıtıyoruz
3. Kültür Sanat Edebiyat { İmza günü, faaliyetleriniz, etkinlik haber bültenlerinizi } duyurduk, duyuruyoruz.
4. Belirli Gün ve Haftalar Etkinliğince o günün anlam ve önemi hatırlatmak için ‘’ KONULU ‘’ yazılar ‘’ ÖZEL‘’ sayılarımız hazırlandı, hazırlıyoruz. Örneğin; Anneler günü, Babalar günü, Sevgililer günü, Önemli şahsiyetlerin doğum ve ölüm yıldönümleri, Öğretmenler günü, Kızılay, Yeşilay haftası gibi…..
5. Eserlerinizi yayınlatma hakkınız SINIRSIZ’dır. ÜCRETSİZ’dir ve her daim de ÜCRETSİZ yayınlanacaktır
6. Önce Vatan Gazetesi EDEBİYAT YELPAZESİ Köşemizin çıkan sayısını hangi il'de olursanız olun il il köy köy, kasaba kasaba istinasız kargo yoluyla sadece KARGO BEDELİ ödenerek birkaç tane isteyerek ikametgahınıza gönderildi, gönderiliyor. Gazeteyi almak şart değil.
7. YAZAR AYRIMCILIĞI yapmadık, yapmıyoruz. { 07’den 77’ye. Bay, Bayan, Çocuk, Genç, İhtiyar, Her tür meslek erbapları } ÖNCE VATAN GAZETESİ – EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar } köşemize katılabiliyorsunuz, katıldınız. e.posta { edebiyatyelpazesi@gmail.com } mail adresimize hangi yazarımızın ve eserleri gelmişse o yayınlandı, yayınlanıyor.
Kültür Sanat ve Edebiyat { DUYGULARIN ADRESİ } Yönetmeni Nihat İlikcioğlu’na ‘’ TORPİL, BASKI, ISRAR TEHDİT, CEBRİ, HEDİYE, herhangi bir MAKAM da olmakla, ya da ARAYA ADAMLAR KOYMAK’la, { Gazete İmtiyaz Sahibi, Çalışanları, Doktor, Mühendis, Öğretmen, Avukat } vs vs gibi 2. ŞAHISLAR , SOSYAL MEDYA’lardan TAKİP ve ARKADAŞLIK’tan ÇIKARIP TEKRAR DÖNÜŞ ve PARA ile eserler, haberler yayınlatma yetkisine sahip değildir.

YAZAR ve YAZI AYRIMCILIĞI YOKTUR { 07’den 77’ye. Bay, Bayan, Çocuk, Genç, İhtiyar, Her tür meslek erbapları } ÖNCE VATAN GAZETESİ – EDEBİYAT YELPEAZESİ { Yazılar } köşemize katılabilirler.
Her tür yazılarınız istinasız yayınlanır { Siyaset ve ç/alıntı } yazılar hariç
Hiçbir yazarımız ‘’ TORPİLLİ ‘’ değildir.
8. Yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. Eserleriniz yayınlanarak bir nevi ‘’ NOTER ‘’ görevi görmektedir.
9. Paylaşmak istediğiniz platformlarda, web sitenizde, sosyal medyalarda, ınstagram , twitter, facebook sayfalarınızda, kendi grubunuzda ve üyesi olduğunuz tüm gruplarda özgürce paylaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza etiketleyebiliyorsunuz.
10. Facebook arkadaş sınırı 5.000 kişi ile sınırlı olduğu için Nihat İlikcioğlu’nu https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
tüm sosyal medya takipçileri olarak da eserlerinizi gönderdiniz yayınladık, yayınlıyoruz
11. ÖNCE VATAN GAZETESİ – EDEBİYAT YELPAZESİ { ARŞİV }
Değerli Yazarlarımız; Yazılarınızın ayınlandığı Sayfayı Arşivinizde Saklamak için uygulama başlattık, halen de bu uygulamadan faydalanıyorsunuz. İşte o
UYGULAMA :
1. http://www.oncevatan.com.tr/edebiyat-yelpazesi-s66.html { Edebiyat Yelpazesi } Tüm Sayılar Linki { Bunun Üzerine 1 Defa TIKLAYINIZ }
2. HANGİ SAYI İSE ONUN ÜZERİNE TIKLAYINIZ
3. MAUSLE 1 DEFA SAĞ TIKLAYINIZ
4. RESMİ FARKLI KAYDET
Bilgisayarınızdaki Dosyalarınızın İçinde Saklayabilirsiniz.
12. Şiirlerinizin takibi ve eserlerinizi grup üyelerinize üyelerimizin okumaları ve paylaşmanız için; ÖNCE VATAN GAZETESİ { EDEBİYAT YELPAZESİ – Yazılar } facebook grubumuz https://www.facebook.com/groups/175130133016782/about/ tüm yazarların kullanımına A Ç I K’tır.
13. Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize 3 seçenek sunulmuştur.
1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: edebiyatyelpazesi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.
2. Yazılarınız için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ EDEBİYAT YELPAZESİ – Yazılar } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/175130133016782/about/ eserinizi paylaşıyorsunuz. Paylaştığınız yazıyı bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.
3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.
14. Eserlerinizi yayınlarken FOTOĞRAF ile yayınladık, yayınlıyoruz.
Değerli yazarlarımızın kendi fotoğraflarının ve kitap kapaklarının resimleri yazarın kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğraf olması şart değildir. Fotoğrafları konulacak şairlerin tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir. Gizlilik esastır.
Eserlerini yayınlatan tüm seçkin yazarlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum..
Önce Vatan Gazetesi’nde Edebiyat Yelpazesi köşemize ‘’ YAZAR’ları ve‘’ YAZILAR’’ınızı bekliyorum.

Daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla çıktığımız bu yolda özgürce eleştirilerinizi, isteklerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi önemsiyorum..

ÖNCE VATAN GAZETESİ’ni okumaya

‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 237 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

‘’ ÖĞRETMEN ‘’ KONULU ŞİİRLERİNİZİ, KISA KISA ÖZEL SÖZLERİNİZİ ve YAZILARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLANMASINI İSTER MİSİNİZ ? Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairler...
4.11.2017 18:30:52 [ Eğitim ]

EDEBİYAT SOFRASI ANTOLOJİSİ ŞAİRLERİMİZİN VE YAZARLARIMZIN ALFABETİK ADI VE SOYADI LİSTESİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR Edebiyat Sofrası Antolojisine Katılan Seçkin Şairlerimizi ve Yazarlarımızı Merak Mı...
3.12.2013 22:35:14 [ Kültür-Sanat ]

Gençtin, Ölüm seni erken yakaladı. Güzeldin, Azrail seni hemen tavladı. Yoktu hiç derdin, Ölüm seni rahat bırakmadı. Herkesle can dosttun, Azrail efendi kıskandı. ‘’ Telden dile ez...
31.8.2010 20:00:47 [ Yaşam ]

ŞİİRLERİNİZİN ÖNCE VATAN GAZETESİNDE YAYIMLANMASINI İSTER MİSİNİZ? Değerli Şairlerimiz ve Şiir severler. Sizlerde şairlerimizin arasında olmak, şiirlerinizin ULUSAL gazete olan ÖNCE VATAN GAZETE...
19.7.2014 22:05:10 [ Kültür-Sanat ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.