17 Ocak 2020 Cuma
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5895/babalar-gunu-siirinizi-ve-babanizla-fotografinizi-once-vatan-gazetesi-–-duygularin-adresi-{-siir-}-kosesi-{-o-z-e-l-}-sayisinda-‘’-u-c-r-e-t-s-i-z-‘’-yayinlatmak-ister-misiniz-? 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Doğa (1)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (9)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (100)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
BABALAR GÜNÜ ŞİİRİNİZİ VE BABANIZLA FOTOĞRAFINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİ { Ö Z E L } SAYISINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?
26.5.2018 11:15:01  [ Yaşam ]

BABALAR GÜNÜ ŞİİRİNİZİ VE BABANIZLA FOTOĞRAFINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİ { Ö Z E L } SAYISINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

BABALAR GÜNÜ ŞİİRİNİZİ VE BABANIZLA FOTOĞRAFINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİ { Ö Z E L } SAYISINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, DUYGULARIN ADRESİ Seçkin Şairlerimiz, Edebiyat Yelpazesi değerli yazarlarımız

Babalar günü yaklaşıyor…!!!

Babalar gününde ne hediye alayım diye düşünüyor musunuz ?

Babanıza söylemek istedikleriniz ve duygularınız içiniz de bir uhde mi kaldı ?

Babanıza söyleyeceğiniz ‘’ Baba, Babam, Babacığım Seni Seviyorum, Babalar Günün Kutlu Olsun ‘’ cümleleri altın değerinde en pahalı hediye olduğunu yazdığınız ve yazacağınız bir şiirinizin maç bileti aldığınız kadar mutlu edeceğini biliyor muydunuz ?

17 Haziran 2018 BABALAR GÜNÜN de;

ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşelerimiz size acil servis gibi imdadınıza yetişecek.

Duygularınızı ifade etmenin bir yolu da ‘’ ŞİİR ‘’den, geçecek.

ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } köşesinde { Ö z e l } sayfamızda ‘’ B A B A ‘’ sevginizi, özleminizi, hasretinizi BABANIZLA ÇEKTİRDİĞİNİZ BİR FOTOĞRAF ile gönderin Ü C R E T S İ Z yayınlayalım.

Baba evlat arasında geçen her hangi bir acı ve tatlı olayınız ya da babanızla ilgili bir anı’nız mı var. O halde bu eserlerinizi de EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar } köşesinde yayınlayalım.

FOTOĞRAF ŞART MI ?
Değerli şairlerimizin fotoğraflarının ve kitap kapaklarının resimleri şairin kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğraf olması ve babanızla çektirdiğinizde olması da şart değildir. Fotoğrafları konulacak şairlerin tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.

İTHAFEN '' ŞERH '' DÜŞEBİLİRSİNİZ.!

Şiirinizin veya yazınızın altına ‘’ ………’na ithafen ‘’ diyerek babanızın adını yada sevgi sözcüklerini şerh düşebilirsiniz. Örneğin; MERT BABAM, BABACIĞIM, BİRİCİK BABAM, DERT BABASI, O ADAM, BABAM vs vs.

Şiirde …. ‘e ithafen diyebilirsiniz. Örneğin; şiiriniz başlığı ‘’ BABA AĞACIN VASİYETİ ‘’ şirin altına babanızın adını ‘’ Ali İlikcioğlu’na ithafen ‘’ Can Babam’a, vs vs diyebilirsiniz.

Merhum babanızı şiirinizle yad ederek, anacaksınız. Hayatta olan babanızın baba olma hazzını bir kez daha yaşatacaksınız. Gazetede şiirinizi, ve yazınızı okuyarak duygulanacak, onur duyacak ‘’ Ş A İ R ‘’ ve YAZAR olarak sizinle gururlandıracaksınız.

Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi bana gönderin, seçkin şairlerimizin ve yazarlarımızın arasında yerinizi alın.

Son katılım; Şiirler ya da kısa sözler için; 08 Haziran 2018 mesai bitimi saat 17:00
Yazılar için; 01 Haziran 2018 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum..

ŞİİRLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?

Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık ve takipçisi olma şartımız vardır.
Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu ‘nun facebook ve instagram https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.

Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.
1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’nahttps://www.facebook.com/nihat.ilikcioglubildiriyorsunuz.

Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’nahttps://www.facebook.com/nihat.ilikcioglubildiriyorsunuz

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’nahttps://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.
Not: Şiirlerinizi sosyal medyaların yazışma panelinden göndermeyiniz. Yazışma panelinden gönderilen şiirleriniz ‘’ Kopya – Yapıştır ‘’ metodu uygulanamaz.

Not: Yeterli sayıda şiirler, kısa sözler ve yazılar elimize ulaşmadığı takdirde Duyguların Adresi { Şiirler } Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşemiz kaldığı yerden şiir ve yazı türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya http://www.oncevatan.com.tr/

Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.html

‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!http://www.oncevatan.com.tr/edebiyat-yelpazesi-s66.html

KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle A'nı yaşıyorsunuz.. http://www.oncevatan.com.tr/kisa-kisa-ozel-sozler-s67.html

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 213 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

NİHAT İLİKCİOĞLU'NUN '' AKLIMDASIN YAR '' ŞİİRİ '' RAP '' MÜZİĞİ OLARAK DİNLEYECEKSİNİZ Gaziantep'li Şair Nihat İlikcioğlu'nun imzasını taşıdığı '' AKLIMDASIN YAR '' Adlı Şiiri günümüzün en popüler...
4.9.2014 21:22:49 [ Kültür-Sanat ]

ŞİİR YORUMLAMAK İSTEYEN ŞAİRLERİMİZ PEK YAKINDA '' ŞİİR DİNLETİSİNE '' TEŞRİF EDEBİLİRSİNİZ..! Detaylı bilgi için; Şiir Dinletisi Etkinlik Organizatörü Nihat İlikcioğlu'na günün 24 saati 0 532 764 ...
6.3.2018 21:58:12 [ Kültür-Sanat ]

SANAT EDEBİYAT, ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ ANTOLOJİSİ ÇIKTI.! Mavi'nin Not Defteri Yayınları güvencesiyle ve yayın kurulu Emel Kendirli, İlhan Koruyucu, Nihat İlikcioğlu, Sacide Z. Saraç, Esra Ünlü K...
4.3.2019 18:50:52 [ Kültür-Sanat ]

KELİMELERİN BÜYÜLÜ DANSI’nı 21 MART ‘’ DÜNYA ŞİİR GÜNܒNDE ŞİİRLER’inizle LÜTFEDER MİSİNİZ ? Değerli ÖNCE VATAN Gazetesi Okurlarımız, DUYGULARIN ADRESİ Seçkin Şairlerimiz 1999 yılında UNESCO tar...
27.2.2018 11:54:49 [ Kültür-Sanat ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.