26 Ocak 2020 Pazar
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5894/papillon-sanat-edebiyat-siir--oyku-seckisi--ne-katilim-tarihi-25-mayis-2018-kadar-son-kez-uzatilmistir- 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Doğa (1)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (9)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (100)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ' NE KATILIM TARİHİ 25 MAYIS 2018 KADAR SON KEZ UZATILMIŞTIR.
17.5.2018 11:37:07  [ Kültür-Sanat ]

PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ' NE KATILIM TARİHİ 25 MAYIS 2018 KADAR SON KEZ UZATILMIŞTIR.

PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ' NE KATILIM TARİHİ 25 MAYIS 2018 KADAR SON KEZ UZATILMIŞTIR.

“PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ KATILIM ŞARTLARI

5 adet şiir, özgeçmiş, dijital ortamda fotoğraf
Öykü için: 5 a5 sayfasına sığacak kadar öykü, kısa özgeçmiş, ve muvakatnamelerini imzalayarak ücretlerini yatırdıkları dekontları göndermesi gerekmektedir.


• Şairlerin ve yazarların şiir, öykü seçkisi kitabında yayınlanmasını istedikleri şiirler , öyküler ve özgeçmiş için toplam 6 sayfa ayrılacaktır. (şiirlerin ve öykülerin sayısı değil, kişi için ayrılan altı sayfa esas alınacak ve yazılar Arial 12 punto olacaktır.)
• Şiirlerde ve öykülerde konu tür serbesttir.
•Yaş sınırı olmaksızın tüm şairler ve yazarlar katılabilir. Eserler daha önce; Kitap, dergi, gazete, internet siteleri ve bloklarında yayınlanmış olsa da antolojide de yer alabilir. Katılım için hiçbir sakınca oluşturmamaktadır. Eserin altında tarih, şairin adı ve soyadı geçmiyorsa mutlaka yazılmalıdır. Varsa mahlas da yazılacaktır.
• “PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ” nde şiirleri ve öyküleri yayımlanacak olan şairler ve yazarlar , isimlerinin ve eser adlarının kullanılması şartıyla kullanım haklarını verdiklerini peşinen kabul etmiş olurlar.
• Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat gereğince her katılımcı, “eserinin/eserlerinin çoğaltma, işleme, temsil, umuma iletim haklarının ve yayımlanma haklarının kullanımı için “PAPİLLON YAYINLARINA” izin/muvafakatname verdiğini kabul eder. Bu eserlerin kullanım hakkını PAPİLLON YAYINLARINA verecektir. (Ekteki Muvafakatname mutlaka ıslak imza ile imzalanıp açık adrese veya mail adresine papillonyayinlari@hotmail.com gönderilecektir.)
• ‘’PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ’’ kitabında kullanılan eserler için, eser sahibi veya hak sahipleri; sonradan verdiği izni kesinlikle geri almayacağını izin/muvafakatname için herhangi bir telif hakkı veya maddi, manevi talepte bulunmayacağını kabul etmiş olur.
• Başkasına ait şiir ve yazıların olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir. Bu konuda “PAPİLLON YAYINLARI” herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
•’’PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ’’ ne alınacak olan şiirleri; seçmek, tashih etmek, yayıma hazırlamak gibi işlemler, PAPİLLON YAYINLARI tarafından yapılacaktır.En çok beğenilen şiir veya öykü arka kapakda yer alacaktır.
• ’’PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ’’ adlı kitapta eserleri yayımlanan her katılımcıya takriben; antolojiye katılım durumuna göere en az 6 (Altı) en fazla 12(On iki) adet kitap, katılımcıların bilinen adreslerine PTT veya kargo masrafı alıcı tarafından ödenmek kaydıyla teslim edilecektir.
Adresinde bulunamayan alıcı PTT veya Kargo firmasının belirtiği adresten şiir seçkisi kitabını almakla yükümlüdür. Kargo firmasının belirttiği süre zarfında alınmayan gönderiden ve doğabilecek masraf işlemlerinden alıcı mesuldür.
Alıcı adına gönderilen kargo makbuzları tek tek sosyal medyada yayımlayacaktır.

• 80 kişilik şair-yazar tam katılım sağladığı taktirde; Seçici Kurul tarafından çekilişle belirlenen bir şair/yazar’a 80 sayfalık (5 forma) şiir ya da.öykü kitabının ücretsiz basımını PAPİLLON YAYINLARI üstlenecektir.(Tam katılım 80 kişiden az olduğu taktirde bu madde uygulanmayacaktır. Kazanan şair ve yazarlar bu hakkını 6 ay içinde kullanacaktırlar.) Bir şair ya da yazarımıza PAPİLLON YAYINLARI kendi yazarlarından oluşan bir takım kitap hediye edecektir.
’’PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ’’ KATILIM 80 KİŞİDEN AZ OLDUĞU TAKTİRDE BİR ŞAİR YA DA YAZARIMIZA ÜCRETSİZ KİTAP BASIMI YAPILMAYACAKTIR.

• Her şiir seçkisi katılımcısı veya harici talep sahibi; şiir seçkisi kitabından dilediği kadar satın alabilecektir.

• ’’PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ’’ satış fiyatı basımından hemen sonra tespit edilecektir.
• ’’PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ’’ Şiir-Öykü Seçkisinde; adli sonuç doğurabilecek inanca, hukuka ve siyasete aykırı, hakaret argo ve konuyla ilgisi olmayan şiirler değerlendirme dışı bırakılacaktır.
•’’PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ’’ “Seçici Kurul” tarafından yayınlanmasına değer görülen şiirler-öyküler yayınlanacaktır. Yayınlanmayan şiirler ve gönderilen ücret havale veya herhangi bir masraf bedeli varsa makbuz karşılığı belirtilerek kişiye iade edilecektir.

• Katılım ücreti 120 TL dir,

YAYIN KURULU

1- EMEL KENDİRLİ
2- İLHAN KORUYUCU Tel. 0542 246 64 51
3- NİHAT İLİKÇİOĞLU Tel. 0 532 764 44 48
4- SACİDE Z. SARAÇ
5- ESRA ÜNLÜ KAYA
6- KÜBRA AYDIN

KATILIMCILILAR

1-BEDRİYE ÇAM
2-FİKRİ KÜÇÜKUKUR
3-HABİBE ZEYTİN
4-HÜLYA KILINÇ
5-COŞKUN ARSLAN
6-YETER KARAER
7-ZÜBEYDE YALÇINKAYA
8-BEYZANUR YILMAZ
9-TUNCAY ŞEN

10-ÜMİT GÜNGÖR
11-MUHARREM SOYEK
12-MEHMET DEMİREL
13-SUMRU YILMAZ
14-
15-
16-
17-
19-
20-
....
Not: Dosyalarını gönderen ücretlerini ödeyen şair ve yazarlara teşekkür eder,( Şu an itibariyle antoloji 100 sayfa dolayında geçici dizgisi yapılmış durumdadır)
Bundan sonra dosyalarla birlikte 5 adet şiir, kısa özgeçmiş yada 5 kitap sayfasına kadar kısa öykü, kısa özgeçmiş ve muvakatnameyle birlikte ücretlerini yatırıldığında antolojiye dahil olunacaktır.Antoloji çıkış tarihi uzasa bile her şartta antoloji çıkarılıp şair-yazarlara teslim edilecektir.

*MUVAFAKATNAME ÖRNEĞİ*

’PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ'
İÇİN GÖNDERDİĞİM ŞİİRLERİMİN, ÖYKÜLERİMİN YAYINLANMASINA İZİN VERİYORUM.

ADI SOYADI:
DOĞUM YERİ:
DOĞUM TARİHİ:
TC:
İMZA:ESER ve FOTOĞRAF GÖNDERİM ADRESİ: papillonyayinlari@hotmail.com


ANTOLOJİ ÜCRETİNİN YATIRILACAĞI YAYINEVİ HESABI:
Belkıs Esen AKPINAR adına
İş Bankası Avcılar Şubesi
Şube no:1268 Hesap No: 0378433Okudunuğunuz yazı toplam 260 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ ANTOLOJİSİ YAYIN KURULU’na NİHAT İLİKCİOĞLU YETKİLENDİRİLDİ.!! PAPİLLON SANAT EDEBİYAT ŞİİR, ÖYKÜ SEÇKİSİ ANTOLOJİSİ Yayın Kurulu ve Basın Danışmanı Nihat...
2.2.2018 20:22:59 [ Kültür-Sanat ]

365 GÜN ŞİİR ( Belirli Gün ve Haftalar ) ANTOLOJİSİ HAZIRLIKLARI BAŞLIYOR !!!!! Türkiye Şairler Birliği Temsilcisi, Yazar, Şair, Araştırmacı, Proje Koordinatörü Nihat İlikcioğlu tarafından, Sahil K...
9.12.2014 19:49:59 [ Kültür-Sanat ]

DUYGULARIN ADRESİ '' 21 MART DÜNYA ŞİİR GÜNÜ '' { ÖZEL } SAYISI { QAFQAZMEDİA.AZ } SAYFASINDA YAYINLANDI…!! Önce Vatan Gazetesi – Duyguların Adresi Yönetmeni Nihat İlikcioğlu’nun hazırlamış olduğu ...
22.3.2017 21:14:34 [ Kültür-Sanat ]

NİHAT İLİKCİOĞLU Yıl 1972 Aylardan Şubat Ve o karlar lapa lapa yağarken soğuk bir kış günü dünyaya gelmiş. Hiç de ters mizaçlı ve soğuk biri de değil aslında. Övünmek gibi olmasın aslen Gaziant...
15.2.2014 18:55:16 [ İş Yaşamı ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.