17 Kasım 2019 Pazar
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5890/19-mayis-‘’-ataturk’u-anma-genclik-ve-spor-bayrami-‘’-siirlerinizi-once-vatan-gazetesi-–-duygularin-adresi-{-siirler-}-kosesinde-yayinlatabilirsiniz-! 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Doğa (1)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (9)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (100)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
19 MAYIS ‘’ ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ‘’ ŞİİRLERİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } KÖŞESİNDE YAYINLATABİLİRSİNİZ.!
1.5.2018 19:01:47  [ Kültür-Sanat ]

19 MAYIS ‘’ ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ‘’ ŞİİRLERİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } KÖŞESİNDE YAYINLATABİLİRSİNİZ.!

19 MAYIS ‘’ ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ‘’ ŞİİRLERİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } KÖŞESİNDE YAYINLATABİLİRSİNİZ.!


Değerli ÖNCE VATAN Gazetesi Okurlarımız, Duyguların Adresi Seçkin Şairlerimiz ve Genç Şairlerimiz,

19 Mayıs 1919'da Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıkmıştır. İtilaf Devletleri'nin işgaline karşı Türk Kurtuluş Savaşı'nın başladığı gün kabul edilir. Atatürk bu bayramı Türk gençliğine armağan etmiştir.

Siz değerli şairlerimizin, genç şairlerimizin ve yazarlarımızın yazacağınız ya da geçmiş yıllarda yazmış olduğunuz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı şiirleriniz ve bayram anılarınız mutlaka vardır.

Hadi bakalım bugünden itibaren elinize kalemi alın. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı şiirlerinizle Kurtuluş Savaşı bayram sevincini, bayram coşkusunu ve Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bayramı Atatürk’e minnettarlığınızı dile getirip şiirlerinizi ve yazılarınızı yazıp gönderin Önce Vatan Gazetesi – Duyguların Adresi { Şiirler } ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşesinde ‘’ ücretsiz ‘’ yayınlayalım. Geleceğin şairleri ve yazarları olarak sizlerle gurur duyalım.

ŞİİRLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?

Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık ve takipçisi olma şartımız vardır.
Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu ‘nun facebook ve instagram https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.

Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.
1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.

Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglubildiriyorsunuz

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.
Not: Şiirlerinizi sosyal medyaların yazışma panelinden göndermeyiniz. Yazışma panelinden gönderilen şiirleriniz ‘’ Kopya – Yapıştır ‘’ metodu uygulanamaz.

FOTOĞRAF ŞART MIDIR ?

Sevgili genç şairlerimiz. Fotoğraf olması şart değildir. Fotoğraflarınız konulacaksa tedbir ve güvenlik açısından ailesinden izin almanız gerekmektedir.
Geçen yıllardan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlik görsel fotoğrafınız da olabilir.

YETİŞKİN ŞAİRLERİMİZİN DE ‘’ 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ‘’ ŞİİRLERİ ve YAZILARI YAYINLANIR.!

Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz ve Edebiyat Yelpazesi değerli yazarlarımız siz şairlerimizi ve yazarlarımızı da unutmadık, unutmayız.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı şiirlerini yazmak isteyen siz velilerin ve öğretmenlerin şiirlerini ve yazılarını da yayınlayabiliriz.

Okula giderken gençken benim de bir ‘’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ‘’ şiirim vardı o hâlâ defterimde duruyor, yayınlayabilir misiniz dediğinizi duyar gibiyim. Elbette yayınlarım değerli şairlerimiz.

Kiminiz de kocaman m/adamım nasıl gençlik şiiri yazayım ki gülünç duruma düşlerim diyorsunuz.

Hiç öyle düşünmeyin. Şairliğin ve şiirin bay bayan ve yaş sınırı yoktur.

Hep yazmak istemişsindir ama yazamadınız içinizde bir uhde mi kaldı

O halde fırsat bu fırsat deyip yazabilirsiniz…

Ve ‘’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ‘’ şiirinizi yazarak gül yüzlü gençlerimize ‘’ bayram hediyesi ‘’ de edebilirsiniz.

Buyurun yazınız kalem siz de, bir şiir de sizden olsun.

Değerli şairlerimiz sizlerin de fotoğrafı olması şart değildir. Sizlerin de gençlik yıllarında 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlik görsel fotoğrafınız siz de hâlâ duruyorsa şiirinizle ve yazılarınızla beraber yayınlayalım. Ya da yada kendi şahsınızın fotoğrafı olabilir.

Hadi elinizi çabuk tutun. Seçkin şairlerimizin arasında yerinizi alın. Şiiri sevdirin, gençlerimize bayram armağan eden değerli Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve sevgiyle anın

Son katılım; 11 Mayıs 2018 mesai bitimi 17:00' a kadar bekliyorum.

Not: Yeterli sayıda yazılar elimize ulaşmadığı takdirde Duyguların Adresi { Şiirler } köşemiz kaldığı yerden yazı türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya http://www.oncevatan.com.tr/

Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.html

‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!http://www.oncevatan.com.tr/edebiyat-yelpazesi-s66.html

KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle A'nı yaşıyorsunuz.. http://www.oncevatan.com.tr/kisa-kisa-ozel-sozler-s67.html

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 199 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

EDEBİYAT SOFRASI ANTOLOJİSİ KİTABIMIZIN ISBN NUMARASI ALINMIŞTIR Değerli '' EDEBİYAT SOFRASI ANTOLOJİSİ '' Katılımcı Şairlerimiz ve Yazarlarımız Paylaştığınız eserler ‘’ EDEBİYAT SOF...
19.12.2013 18:01:33 [ Kültür-Sanat ]

Günümüzün en popüler, modern düşüncenin ortak zevkini yaşatan, bilgi alışverişi yapılmasını için amaçlanan bir çok özellikleriyle her geçen gün yeniliklerle karşımıza çıkan ve kullanıcıların hizmetine...
4.2.2017 13:48:11 [ Teknoloji ]

‘’ BAYRAM ‘’ KONULU ŞİİRİNİZİ ve BAYRAMLIK KIYAFETLİ FOTOĞRAFINIZLA ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİ { Ö Z E L } SAYFASINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ? De...
27.6.2016 13:22:33 [ Yaşam ]

Bilmece Nedir? Bilmeceler eşya, insan, hayvan ve bitki gibi bilgilerin gizli olarak sorulması ve ne olduğunu düşünerek bulunmasını sağlayan şiirsel bir anlatımla oynanan zekâ oyunudur....
6.1.2010 20:57:38 [ Çocuk ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.