18 Haziran 2018 Pazartesi
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5863/duygularin-adresi-{-siirler-}-6-yasinda----!!! 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (8)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (97)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } 6 YAŞINDA....!!!
20.2.2018 12:53:35  [ Kültür-Sanat ]

DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } 6 YAŞINDA....!!!

DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } 6 YAŞINDA....!!!

Değerli Önce Vatan Gazetesi okurlarımız Duyguların Adresi Seçkin Şairlerimiz,

Türkiye’de bir ilk’i gerçekleştirdiğimiz ÖNCE VATAN GAZETESİ' nde DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } köşemizde gün ışığına çıkmamış siz şairlerimize şiir yazmanız için teşvik amaçlı 20.02.2013 tarihinde yayın hayatına başladık.

Büyük bir beğeniyle, teşekkürle, takdirle, sizlerin güçleri ve desteğiyle aramıza katılan her saniye artan değerli ve seçkin şairlerimizin şiirleriyle 20.02.2018 tarihi bugüne kadar gelmiş bulunmaktayız.

20.02.2018 Tarihinde 6. Yılımızı sizlerle doldurmanın mutluluğunu, sevincini onurunu ve gururunu yaşamaktayız

Duyguların Adresi seçkin siz seçkin şairlerimizin menfaati ve gereksinimlerinizi sağlamanız için şartsız, kuralsız ve hiçbir kar sağlamadan sizlere daha iyi bir hizmet vermeyi ilke edinmiş olup DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } sayfamız üzerinden birçok devasal kategorilerde yenilikleri elimizden ne geliyorsa en iyisini yapmaya özen gösterdik bu özene hâlâ devam ediyoruz.

Peki nelerdir bu kategorilerimiz ve yeniliklerimiz;

1. İnsanların sizleri daha yakından tanımaları için Otobiyografilerinizi ‘’ özgeçmiş ‘’ lerinizi yayınladık, yayınlıyoruz.

2. Reklam ücreti vermeden ‘’ kitap, film, konser, müzik cd albümlerinizi tanıttık, tanıtıyoruz

3. Kültür Sanat Edebiyat { İmza günü, faaliyetleriniz, etkinlik haber bültenlerinizi } duyurduk, duyuruyoruz.

4. Belirli Gün ve Haftalar Etkinliğince o günün anlam ve önemi hatırlatmak için ‘’ KONULU ‘’ şiirler ‘’ ÖZEL‘’ sayılarımız hazırlandı, hazırlıyoruz. Örneğin; Anneler günü, Babalar günü, Sevgililer günü, Önemli şahsiyetlerin doğum ve ölüm yıldönümleri, Öğretmenler günü, Kızılay, Yeşilay haftası gibi…..

5. Eserlerinizi yayınlatma hakkınız SINIRSIZ’dır. ÜCRETSİZ’dir ve her daim de ÜCRETSİZ yayınlanacaktır

6. Önce Vatan Gazetesi DUYGULARIN ADRESİ Köşemizin çıkan sayısını hangi il'de olursanız olun il il köy köy, kasaba kasaba istinasız kargo yoluyla sadece KARGO BEDELİ ödenerek birkaç tane isteyerek ikametgahınıza gönderildi, gönderiliyor. Gazeteyi almak şart değil.

7. ŞAİR AYRIMCILIĞI yapmadık, yapmıyoruz. { 07’den 77’ye. Bay, Bayan, Çocuk, Genç, İhtiyar, Her tür meslek erbapları } ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } köşemize katılabiliyorsunuz, katıldınız. e.posta { [email protected] } mail adresimize hangi şairimiz ve şiiri gelmişse o yayınlandı, yayınlanıyor.

Kültür Sanat ve Edebiyat { DUYGULARIN ADRESİ } Yönetmeni Nihat İlikcioğlu’na ‘’ TORPİL, BASKI, TEHDİT, RÜŞVET ve PARA ile eserler, haberler yayınlattırılamaz, yayınlanmaz.

8. Yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. Eserleriniz yayınlanarak bir nevi ‘’ NOTER ‘’ görevi görmektedir.

9. Paylaşmak istediğiniz platformlarda, web sitenizde, sosyal medyalarda, ınstagram , twitter, facebook sayfalarınızda, kendi grubunuzda ve üyesi olduğunuz tüm gruplarda özgürce paylaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza etiketleyebiliyorsunuz.

10. Facebook arkadaş sınırı 5.000 kişi ile sınırlı olduğu için Nihat İlikcioğlu’nu https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
tüm sosyal medya takipçileri olarak da eserlerinizi gönderdiniz yayınladık, yayınlıyoruz

11. ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { ARŞİV }
Değerli Şairlerimiz; Şiirinizin Yayınlandığı Sayfayı Arşivinizde Saklamak için uygulama başlattık, halen de bu uygulamadan faydalanıyorsunuz. İşte o

UYGULAMA :
1. http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.html { Duyguların Adresi } Tüm Sayılar Linki { Bunun Üzerine 1 Defa TIKLAYINIZ }

2. HANGİ SAYI İSE ONUN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

3. MAUSLE 1 DEFA SAĞ TIKLAYINIZ

4. RESMİ FARKLI KAYDET

Bilgisayarınızdaki Dosyalarınızın İçinde Saklayabilirsiniz.

12. Şiirlerinizin takibi ve eserlerinizi grup üyelerinize üyelerimizin okumaları ve paylaşmanız için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuz https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ tüm şairlerimizin kullanımına A Ç I K’tır.

13. Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize 3 seçenek sunulmuştur.

1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: [email protected] ile gönderiyorsunuz.

2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.

14. Eserlerinizi yayınlarken FOTOĞRAF ile yayınladık, yayınlıyoruz.
Değerli şairlerimizin kendi fotoğraflarının ve kitap kapaklarının resimleri şairin kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğraf olması şart değildir. Fotoğrafları konulacak şairlerin tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir. Gizlilik esastır.

Eserlerini yayınlatan tüm seçkin şairlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum..

Her türlü şiirlerinizi, otobiyografilerinizi { özgeçmiş } kültür sanat edebiyat etkinlik haber bültenlerinizi, film, konser, kitap ve müzik cd albüm tanıtımlarınızı sorularınızı, sorunlarınızı, beğenilerinizi, yorumlarınızı, eleştirilerinizi, isteklerinizi ve şikayetlerinizi bekliyoruz.

Önerilerinizi önemsiyorum.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya

Şiirlerinizle, yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye devam ediyorsunuz…..!!!

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: [email protected]
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 147 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

20 Şubat 2018 Salı 13:05:54
Nihat hocam nice yaşlara inşallah. Şiirlerimi yazılarımı gazetenizin köşelerinde yayınladın. Gerçekten de yazdığın gibi harfi harfine dediklerini uyguladın eserlerimizi ücretsiz yayınladın. Nice yaşlara Nihat beyim

Arkadaşlar siz de Nihat İlikcioğluna eserlerini göndererek yayınlatabilirsiniz.
Sizlerde Nihat ilikcioğlu na ulaşabilirsiniz hepiniz


NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: [email protected]
/nihat.ilikcioglu
www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

BAYRAM KONULU YAZILARINIZI ve BAYRAMLIK KIYAFETLİ FOTOĞRAFINIZLA ÖNCE VATAN GAZETESİ – EDEBİYAT YELPAZESİ KÖŞESİ { Ö Z E L } SAYFASINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ? Değerli Önce ...
19.6.2017 12:58:39 [ Kültür-Sanat ]

ÖNCE VATAN GAZETESİ ve DUYGULARIN ADRESİ KÖŞESİNDEN BİR YENİLİK ‘’ KISA KISA ANLIK SÖZLER ‘’ Basılı medyada ve Türkiye’de bir ilk’i gerçekleştirmek istediğimiz ‘’ AFORİZMA ve KISA KISA ANLIK SÖZLERİN...
16.7.2017 18:18:44 [ Kültür-Sanat ]

ANTALYA SANAT EDEBİYAT DERGİSİ ABONELERİNE '' ANADOLU ŞAİRLER ANTOLOJİSİ '' HEDİYE Sahil Kitap Yayınları'nca çıkarılan '' ANTALYA SANAT EDEBİYAT DERGİSİ '' Abonelerine '' ANADOLU ŞAİRLER ANTOLİSİ '...
6.1.2014 19:15:00 [ Kültür-Sanat ]

DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } KİTABI 3 YAŞINDA Gaziantep’li Yazar ve Şair Nihat İlikcioğlu’nun 25. Sanat Yılına Özel DUYGULARIN ADRESİ Adlı şiir kitabı ‘’ Sahil Kitap Yayınları ‘’ tarafından şiir seve...
7.3.2015 22:41:31 [ Kültür-Sanat ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.