16 Şubat 2019 Cumartesi
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5855/14-subat-sevgililer-gunu-siirlerinizi--ozel-sozlerinizi-{-mesaj-}-ve-yazilarinizi-‘’-once-vatan-gazetesi-’’nde-yayinlatmak-ister-misiniz-? 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (8)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (99)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ŞİİRLERİNİZİ, ÖZEL SÖZLERİNİZİ { Mesaj } ve YAZILARINIZI ‘’ ÖNCE VATAN GAZETESİ ’’nde YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?
23.1.2018 11:54:37  [ Yaşam ]

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ŞİİRLERİNİZİ, ÖZEL SÖZLERİNİZİ { Mesaj } ve YAZILARINIZI ‘’ ÖNCE VATAN GAZETESİ ’’nde YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

‘’ 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ’’ ŞİİRLERİNİZİ, ÖZEL SÖZLERİNİZİ { Mesaj } ve YAZILARINIZI ‘’ ÖNCE VATAN GAZETESİ ’’nde YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz, Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi değerli yazarlarımız

14 Şubat ‘’ SEVGİLİLER GÜNÜ ‘’ yaklaşıyor...!

Sevgilime ne hediye alayım diye kara kara şimdiden düşünmeye başladınız mı ?

Acaba şunu mu alsam, yoksa bunu mu acaba beğenir mi, ya beğenmezse dediğinizi duyar gibiyim.

Ve hâlâ karar veremediniz mi ?

Geçen yıl da aynı hediye vermiştim deyip, aynı hediye almaktan utanıyor musunuz ?

Siz karar verinceye kadar ‘’ Sevgililer Günü ‘’ çoktan bitmiş olacak. Bir yıl sonrasına bekleyeceksiniz ki; beklemeye kalmadan bir hediye için sevgiliniz size terk de edecek. Sevgiliniz kendisini sevmediğinizi, romantik olmadığınızı düşünecek ve gözden de düşeceksiniz,

Üstelik aşıksınız

Sevgiliniz de var ama

Sevgilinize ‘’ S E N İ S E V İ Y O R U M ‘’ demeye utanıyor musunuz ?

Yoksa sevgiliniz yok mu ?

Şiiriniz, ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ köşesinde yayınlanır belki şansınız yaver gider de bahtınız açılır bir sevgiliniz olur.

Yoksa terk mi edildiniz ?

Değerli yazarlarımız ve seçkin şairlerimiz, Nihat İlikcioğlu size bir acil servis gibi yetişti.

O halde; elinize kalemi alın ve sevginizi, nefretinizi, ayrılığınızı, şahsına ithafen, akrostiş { adının baş harflerinden şiir } içinizdeki duygularınızı, sevgi itiraflarınızı, itirazlarınızı, beğendiğiniz, beğenmediğiniz huylarını kişiliği, vs vs } içerikli olup içinizden geldiği gibi satır aralarına gizlemeden yazabilirsiniz.

Sevgilinizin sizi ne kadar çok sevdiğini, sevgisini bir kez daha kazanmak, yüreğine ve gönlüne hitap etmek istiyorsanız yazdığınız yada yazacağınız ‘’ tek taş yüzük ‘’ kadar değerli şiirinizi, güzel ve özel sözlerinizi ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } Kısa Kısa Anlık Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşemizin { Ö z e l } hazırlanacak sayfamızda ‘’ Ücretsiz '' yayınlayalım.

İTHAFEN '' ŞERH '' DÜŞEBİLİRSİNİZ….!!!

Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz, Edebiyat Yelpazesi değerli yazarlarımız

Şiirinizin, şiir başlığını ve şiirin altına ‘’ ………’na ithafen ‘’ diyerek sevgilinizin adını yada sevgilinize nasıl hitap ediyorsanız rumuzunu şerh düşebilirsiniz.
Örneğin; şiirinizin başlığı ‘’ KURBAN OLDUĞUM..! ‘’ şiirin altına ‘’ …….. ‘na ithafen diyerek BİTANESİ, CANTANESİ, GÜLTANESİ, CANO, CANOM, KADINIM, ADAMIM, ŞEKERİM, KARA BİBERİM,YÜREK SIZIM gibi sevgi sözcüklerinizi de şerh düşebilirsiniz.

Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi gönderin seçkin şairlerimizin arasında ve sevgilinizin kalbinde yerinizi alın.

Son katılım; 09 Şubat 2018 mesai bitimine kadar bekliyorum.

Not: Yeterli sayıda şiirler elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiir } Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } ve Kısa Kısa Özel Sözler köşelerimiz kaldığı yerden şiir türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir. Yeterli sayıda şiirler ve yazılar elimize ulaştığında ‘’ son gün ‘’ beklenmeyecektir.

ŞİİRLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?
Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık ve takipçisi olma şartımız vardır.
Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu ‘nun facebook ve instagram https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.

Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.
1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.

Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.

Not: Şiirlerinizi sosyal medyaların yazışma panelinden göndermeyiniz. Yazışma panelinden gönderilen şiirleriniz ‘’ Kopya – Yapıştır ‘’ metodu uygulanamaz.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya

Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye

‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!

KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle A'nı yaşıyorsunuz..

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 260 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

NİF KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT DERGİSİ GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİNE NİHAT İLİKCİOĞLU YETKİLENDİRİLDİ Nif Sanat Edebiyat Dergisi İmtiyaz Sahibi Sayın Uğur Gürekin ve ekibiyle birlikte çıkardığı Sanat D...
16.3.2016 20:54:31 [ Kültür-Sanat ]

ŞİİRLERİNİZİN ÖNCE VATAN GAZETESİNDE YAYIMLANMASINI İSTER MİSİNİZ? Şiir severler ve değerli Şairlerimiz sizlerde şairlerimizin arasında olmak, şiirlerlerinizin ULUSAL gazete olan ÖNCE VATAN GAZETES...
10.2.2014 23:31:22 [ Kültür-Sanat ]

TÜRKİYE ŞAİR OZAN VE YAZARLAR DERNEĞİ ‘’ ÖĞRETMENİM ‘’ KONULU ŞİİR YARIŞMASINI SONUÇLARINI BAŞKAN HASAN AZKIRAN VE JURİ BAŞKANI NİHAT İLİKCİOĞLU AÇIKLADI Türkiye Şair Ozan v...
25.11.2013 18:52:09 [ Kültür-Sanat ]

İkinci Dünya Savaşı sonrası insanlara yaşama ve korunma arzusunun pekiştirilip, geniş hak ve özgürlükler tanınması adına 10 Aralık 1948 tarihinde Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilen “İnsan Hak...
10.12.2016 21:10:48 [ Yaşam ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.