18 Haziran 2018 Pazartesi
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5854/5-subat-dogum-gunum’e-siir--yazi-ve-kisa-sozleri-nizi-once-vatan-gazetesi’nde-yayinlatmak-ister-misiniz-? 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (8)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (97)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
5 ŞUBAT DOĞUM GÜNÜM’E ŞİİR, YAZI ve KISA SÖZLERİ'nizi ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?
11.1.2018 17:15:29  [ Yaşam ]

5 ŞUBAT DOĞUM GÜNÜM’E ŞİİR, YAZI ve KISA SÖZLERİ'nizi ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

5 ŞUBAT DOĞUM GÜNÜM’E ŞİİR, YAZI ve KISA SÖZLERİ'nizi ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

Koskoca adam oldun, hâlâ doğum günü mü kutluyorsun, seni gidi seni hediye almak için kutlama partisi yapacaksın değil mi dediğinizi duyuyorum.

Olsun, ne düşünürseniz düşünün, gül yüreğiniz sağolsun

Ama ben doğum günümü sizlerle kutlamak istiyorum

Nasıl mı ?

İşte şöyle;

5 Şubat doğum günüm yaklaşıyorrrr…!!

Nihat’a doğum gününe ne hediye alsam diye kara kara şimdiden düşünmeye başladınız

Aynı hediye almaktan da utanıyorsunuz

Ne alacağınızı düşündünüz diyelim; göndermek için adresimi bilmiyorsunuz

Açık adresimi de biliyorsunuz ama ben ki zaten ‘’ ASLA HEDİYE KABUL ETMİYORUM ‘’ sizlerin gül yüreğinizin sağlığını istiyorum.

Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz, Edebiyat Yelpazesi yazarlarımız, birbirinden değerli gönül dostlarım.

Doğum günü dileklerinizle, mesajlarınızla, şiirlerinizle her daim kutluyorsunuz. Bu bana ‘’ çikolatalı pasta, çakmak, tespih, kalem, kıyafet’’ den ne kadar değerli olduğunu tarif edemem.

Madem gönlünüzden hediye vermek geçiyor o halde siz seçkin şairlerimizin doğum günümle ilgili şiirlerinizi, yazılarınızı
ve doğum günü mesajlarınızı ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar } ve KISA KISA ÖZEL SÖZLER köşemizin ‘ ÖZEL ‘’ sayısında ‘’ ÜCRETSİZ ‘’ yayınlayayım.

Dipnot: Şiirleriniz, doğum günüm ile ilişiği olması şart değildir. Daha önce yazdığınız ve bana sunduğunuz gibi şahsıma ithafen, akrostiş { adımın baş harflerinden şiir } sevginiz, nefretiniz, hayranlığınız, bana karşı içinizdeki duygularınız, mesleğim, tanıdığınız kadarıyla { beğendiğiniz, beğenmediğiniz huylarım, kişiliğim, vs vs } içerikli olabilir.

Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi bana gönderin, seçkin şairlerimizin arasında yerinizi alın. Şiirinizi, yazılarınızı ve mesajlarınızı gazetede yayınlayarak gururlanayım, bir kez daha mutlu olayım.

Son katılım; 2 Şubat 2018 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum.

Not: Yeterli sayıda şiirler elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiir } Edebiyat Yelpazesi { yazılar } ve Kısa Kısa Özel Sözler köşelerimiz kaldığı yerden şiir türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir. Yeterli sayıda şiirler ve yazılar elimize ulaştığında mesai bitimi beklenmeyecektir.

ŞİİRLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?

Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık ve takipçisi olma şartımız vardır.

Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.

Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.

1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: [email protected] ile gönderiyorsunuz.

2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.

Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.

FOTOĞRAF ŞART MIDIR ? Değerli şairlerimizin ve yazarlarımızın fotoğraflarının yada kitap kapaklarının resimleri yazarın kendi tercihine bırakılmıştır.
Fotoğrafları konulacak şairlerimizin ve yazarlarımızın tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya

Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye

‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!

KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle a'nı yaşıyorsunuz..

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: [email protected]
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: [email protected]
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 129 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

‘’ K A D I N ‘’ KONULU ŞİİRLERİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ KÖŞEMİZDE YAYIMLANMASINI İSTER MİSİNİZ ? Değerli ÖNCE VATAN Gazetesi DUYGULARIN ADRESİ Seçkin Şairlerimiz, 08.03.2016 ...
28.2.2016 11:45:28 [ Yaşam ]

SANAL GEZİNTİ İşiniz gereği birçok şehirde yaşadınız ama iş durumu nedeniyle şehri gezme fırsatınız olmadı. Keşke şurayı, keşke burayı, keşke orayı da bir gezebilseydim diyerek içinizde bir uhde ol...
3.1.2014 21:38:49 [ Şehir ]

DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } 6 YAŞINDA....!!! Değerli Önce Vatan Gazetesi okurlarımız Duyguların Adresi Seçkin Şairlerimiz, Türkiye’de bir ilk’i gerçekleştirdiğimiz ÖNCE VATAN GAZETESİ' nde DU...
20.2.2018 12:53:35 [ Kültür-Sanat ]

Hep merak etmişimdir. Doğduğum yıl neler yaşandı ? Anama her sorduğumda sadece Nihat Erim Başbakan imiş onu söyler. Gerisini hatırlamaz. Babam ise ekmeğin ne kadara satıldığını, Adnan Menderes’...
18.12.2009 21:08:11 [ Yaşam ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.