22 Kasım 2019 Cuma
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5822/ogretmen--konulu-siirlerinizi--kisa-kisa-ozel-sozlerinizi-ve-yazilarinizi-once-vatan-gazetesi’nde-yayinlanmasini-ister-misiniz-? 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Doğa (1)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (9)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (100)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
ÖĞRETMEN KONULU ŞİİRLERİNİZİ, KISA KISA ÖZEL SÖZLERİNİZİ ve YAZILARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLANMASINI İSTER MİSİNİZ ?
4.11.2017 18:30:52  [ Eğitim ]

ÖĞRETMEN KONULU ŞİİRLERİNİZİ, KISA KISA ÖZEL SÖZLERİNİZİ ve YAZILARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLANMASINI İSTER MİSİNİZ ?

‘’ ÖĞRETMEN ‘’ KONULU ŞİİRLERİNİZİ, KISA KISA ÖZEL SÖZLERİNİZİ ve YAZILARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLANMASINI İSTER MİSİNİZ ?
Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz ve değerli Edebiyat Yelpazesi yazarlarımız.
24 Kasım Öğretmenler Günü Yaklaşıyor…!!
Siz hiç ‘’ Öğretmeninize ‘’ şiir, kısa kısa sözler ya da yazı yazdınız mı ?
Mutlaka yazmışsınızdır
Yazmadınız mı ?
Ama olmaz ki;
Sizi eğiten, öğreten değerli öğretmeninize onurla ve gururla yazmanız gerekiyor.
Hadi bakalım ne bekliyorsunuz ?
Elinize kalemi alınız..!!
Bugünden itibaren, ‘’ 24 Kasım Öğretmenler Günü ’ ile ilgili ‘’ şiirinizi, kısa kısa sözlerinizi ve yazınızı yazmaya başlayınız..!!
Öğretmeniniz, Önce Vatan Gazetesi’nde ‘’ Duyguların Adresi ‘’ { ş i i r } Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { y a z ı l a r } köşelerimizin { Ö z e l } sayısında şiirinizi , kısa sözlerinizi ve yazınızı okuyarak duygulanacak şair ve yazar olarak sizinle gururlanacak, övünç duyacaktır.
Öğretmeninize yazdığınız ve yazacağınız şiirinizle, yazınızla ‘’ Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun ‘’ diyebilirsiniz….
Örneğin; şiiriniz veya yazınızın başlığı ‘’ TEBEŞİR KOKAN ELLERİNİZDEN ÖPMEK İSTİYORUM..! ‘’ şiirin altına ‘’ Nihat İlikcioğlu’na ithafen ‘’ diyerek öğretmeninizin adını ve soyadını yada öğretmeninizin lakabını şerh düşebilirsiniz.
Dipnot: Değerli Yazarlarımız ve Seçkin Şairlerimiz, ‘’ Öğretmen Günü ‘’ konulu derken, örneğin; { Öğretmen sevgisi, Öğretmen’e özlemi, barındıran tüm ‘’ Ö Ğ R E T M E N ‘’ şiirleriniz olabilir.
HEDİYENİZ ‘’ ŞİİRİNİZ ‘’ OLSUN..!
Değerli yazarlarımız, seçkin şairlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz, öğretmenler gününde mutlaka öğretmenlerimize hediye alıyorsunuz. Ama her yıl aynı hediyeyi almaktan utanıyorsanız öyle mi ?
İşte siz bir fikir Nihat İlikcioğlu’ndan geldi ve size acil servis gibi yetişti
Çocuğunuzun, öğrenci olarak sizlerin hatta siz yazarlarımız ve şairlerimiz şiirlerinizin, kısa kısa sözlerinizi ve yazınızın yayınlandığı ÖNCE VATAN GAZETESİ’ni alarak DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } KISA KISA ÖZEL SÖZLER ve EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar } köşesindeki şiirinizi, sözlerinizi ve yazınızı bir veli olarak, yada kendi öğretmeninize sizler bile armağan edebilirsiniz…
AMA BEN ÖĞRETMENİM, NASIL YAZAYIM Kİ ?
Ben bir öğretmenim, nasıl öğretmen şiiri yazayım ki dediğinizi duyar gibiyim
Nasıl mı ?
İşte şöyle; öğretmenlik mesleğinin toplumda yeri ve önemi, öğretmenlik görevinin zorluklarını yaşadıkları sorunları, yaşayamadıklarını, kimselere söyleyemedikleri, mağdurluğu, derin yaraları, binlerce suskun çığlıkları, son dönemlerde artan ve uygulanan fiziksel ŞİDDETE HAYIR’ı, içinizden geldiği gibi içinizi dökerek, satır aralarına gizlemeden yazarak hem de.
Son katılım; 17 Kasım 2017 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum.
Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi ve yazılarınızı göndererek seçkin şairlerimizin ve değerli yazarlarımızın arasında yerinizi alın.
Not: Yeterli sayıda şiirler, sözler ve yazılar elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiir } Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşemiz kaldığı yerden şiir ve yazı türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.
ŞİİRLER, KISA KISA SÖZLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?
Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık olma şartımız vardır.
Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.
Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.
1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.
2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.
Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz
3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.
FOTOĞRAF ŞART MIDIR ? Değerli şairlerimizin ve yazarlarımızın fotoğraflarının yada kitap kapaklarının resimleri yazarın kendi tercihine bırakılmıştır.
Fotoğraf olması şart değildir. Fotoğrafları konulacak şairlerimizin ve yazarlarımızın tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.
ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya
Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye
‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!
KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle a'nı yaşıyorsunuz..
NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48
NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48
ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 450 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

10 KASIM ATATÜRK' Ü ANMA KONULU ŞİİR VE MAKALE YARIŞMASI JURİ BAŞKANI NİHAT İLİKCİOĞLU'NA PLAKET TAKDİM EDİLDİ 10 Kasım Atatürk' ü Anma nedeniyle www.edebiyatgezgini.com portalınca Şiir ve Makale Y...
16.11.2013 18:03:10 [ Kültür-Sanat ]

Bilmece Nedir? Bilmeceler eşya, insan, hayvan ve bitki gibi bilgilerin gizli olarak sorulması ve ne olduğunu düşünerek bulunmasını sağlayan şiirsel bir anlatımla oynanan zekâ oyunudur....
6.1.2010 20:57:38 [ Çocuk ]

ATATÜRK’ÜN MEZARI ANITKABİRİ ZİYARET ETMEK İSTER MİSİNİZ ? { http://anitkabir360.com/ } T I K L A Y I N I Z....!!! Hepimizin büyük bir hayali, özlemi ve isteği olan Atatürk’ün mezarı '' A N I T K A B...
10.11.2016 13:00:46 [ Kültür-Sanat ]

13 ŞUBAT ’ DÜNYA RADYO GÜNÜ ’ KUTLU OLSUN.! Kısa adı UNESCO olan Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu, 25 Ekim–10 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleşen 36. Genel Konferansı’nda Bi...
13.2.2018 17:21:41 [ İş Yaşamı ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.