17 Ocak 2020 Cuma
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5816/hayvan-sevginizi-‘’-siirleriniz-ve-yazilarinizla----gosterelim-mi-? 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Doğa (1)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (9)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (100)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
HAYVAN SEVGİNİZİ ‘’ ŞİİRLERİNİZ ve YAZILARINIZLA '' GÖSTERELİM Mİ ?
25.9.2017 11:03:28  [ Hayvanlar ]

HAYVAN SEVGİNİZİ ‘’ ŞİİRLERİNİZ ve YAZILARINIZLA '' GÖSTERELİM Mİ ?

Başlığı okuyanlarınız ve şimdi bazılarınızın ‘’ Hayvan ‘’ sevgisi şiirle mi gösterilir ? Git işine be kardeşim deli misin, nesin dediğinizi duyar gibiyim.
İnsana, aşka, ayrılığa, hayata dair, sevgiliye şiirler yazılır da, hayvanlara şiir yazılmaz mı ?
Yazılır bal gibi de yazılır.
4 Ekim 1924’den beri ‘’ Hayvanları Koruma Derneği ‘’ kurulmuş olup. 4 Ekim 1931 yılında da ‘’ Hayvanları Koruma Günü ‘’ bile ilan edilmiştir.
Değerli Önce Vatan Gazetesi Okurlarımız, DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } Köşesi Seçkin Şairlerimiz, EDEBİYAT YELPAZESİ yazarlarımız
İnsanın en sadık dostu ‘’ hayvan’dır.
Ve hayvan sevmeyen insan sevemez…!!!
İstedim ki; ‘’ HAYVANLARI KORUMA GÜNܒnde siz değerli ve seçkin şairlerimizin, yazarlarımızın da '' HAYVAN '' konulu şiirlerinizi ve yazılarınızı Önce Vatan Gazetesi'nde DUYGULARIN ADRESİ - ŞİİR { ÖZEL } ve EDEBİYAT YELPAZESİ – YAZILAR – Ö Z E L sayımızda her zaman ki gibi ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ yayımlayalım.
Dipnot: Değerli Şairlerimiz,;‘’ Hayvan ‘’ konulu derken, örneğin Hayvan sevgisi, hayvanlara yapılan zulmü, şiddeti, hayvanların sadık oluşunu, hayvan haklarını ve tüm ‘’ Hayvan ‘’ konulu şiirlerinizi ve yazılarınızı ‘’ hayvanınızla ‘’ birlikte çektiğiniz bir FOTOĞRAF ile gönderin Ü C R E T S İ Z yayınlayalım. Fotoğrafınız ‘’ hayvanınızla birlikte ‘’ olması zorunlu değildir..
Son katılım; 29 Eylül 2017 mesai bitimine kadar bekliyorum.
Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi ve yazılarınızı bana gönderin, seçkin şairlerimizin ve değerli yazarlarımızın arasında yerinizi alın.
Not: Yeterli sayıda şiirler elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiir } köşemiz kaldığı yerden şiir türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.
ŞİİRLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?
Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi vermeniz için ve gazetede şiirinizi yayımladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak için arkadaşlık şartımız vardır.
Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize 3 seçenek sunulmuştur.
1. Kültür Sanat Edebiyat ve Yazılar Sayfasını Hazırlayan Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com yada edebiyatyelpazesi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.
2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.
Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglubildiriyorsunuz
3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayımlanmak üzere hazırlanıyor.
ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya
Şiirlerinizle yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye
Yazılarınızla ‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!
Ve KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle a'nı yaşıyorsunuz..
NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48
NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48
ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 716 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

28 Eylül 2017 Perşembe 11:29:29
Nihat beyim güzel bir fikirler hep senden çıkıyor zaten. Hayvanlar konulu şiirleri büyük ustalar bile yazmıştır. Benim de var şiirim sana yollayayım, ugun görürsen yayınlarsın selamlarımla Gazeteci Nihat İlikcioğlu hocam

Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

‘’ ÖĞRETMEN ‘’ KONULU ŞİİRLERİNİZİ, KISA KISA ÖZEL SÖZLERİNİZİ ve YAZILARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLANMASINI İSTER MİSİNİZ ? Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairler...
4.11.2017 18:30:52 [ Eğitim ]

Facebook da hesabı olan Nihat İlikcioğlu https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu tüm facebook kullanıcılarına 7'den 77'ye herkese açıktır. NİHAT İLİKCİOĞLU İLE KİMLER ARKADAŞ OLABİLİR ? Facebook '...
19.9.2017 21:17:06 [ İlişkiler ]

‘’ D E P R E M ‘’ KONULU ŞİİRLERİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ KÖŞEMİZDE YAYIMLANMASINI İSTER MİSİNİZ ? Değerli ÖNCE VATAN Gazetesi DUYGULARIN ADRESİ Seçkin Şairlerimiz, 01.03.201...
24.2.2016 22:39:56 [ Kültür-Sanat ]

ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİNDE DOĞUM GÜNÜM’E ŞİİR YAZMAK İSTER MİSİNİZ ? Değerli Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz 5 Şubat doğum günüm...
18.1.2017 19:48:10 [ Kültür-Sanat ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.