18 Haziran 2018 Pazartesi
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5810/30-agustos-zafer-bayrami-ve-kurban-bayrami-siirlerinizi--yazilarinizi-once-vatan-gazetesi-–-duygularin-adresi-ve-edebiyat-yelpazesi-sayfasi-ozel-sayisinda-‘’-u-c-r-e-t-s-i-z-‘’-yayinlatmak-ister-misiniz-? 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (8)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (97)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ve KURBAN BAYRAMI ŞİİRLERİNİZİ, YAZILARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ ve EDEBİYAT YELPAZESİ SAYFASI ÖZEL SAYISINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?
8.8.2017 19:46:53  [ Kültür-Sanat ]

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ve KURBAN BAYRAMI ŞİİRLERİNİZİ, YAZILARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ ve EDEBİYAT YELPAZESİ SAYFASI ÖZEL SAYISINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ve KURBAN BAYRAMI ŞİİRLERİNİZİ, YAZILARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ ve EDEBİYAT YELPAZESİ SAYFASI ÖZEL SAYISINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?
Değerli Önce Vatan Gazetesi Okurlarımız, DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } Köşesi Seçkin Şairlerimiz ve değerli EDEBİYAT YELPAZESİ yazarlarımız
Bu yıl iki bayramı bir arada yaşayıp şiirlerinizle ve yazılarınızla beraber kutlayacağız. İlk’i 30 Ağustos Zafer Bayramı ve diğeri de Kurban Bayramı
Siz hiç 30 Ağustos Zafer Bayramı şiirleri ve yazıları yazdınız mı ?
Yazmadınız mı ?
Ama olmaz ki;
Onurla ve gururla yazmanız gerekiyor.
Hadi bakalım elinize kalemi alınız..!!
Bugünden itibaren, büyük zaferi kutlayacağımız ‘’ 30 Ağustos Zafer Bayramı ‘’ şiirinizi ve yazınızı yazmaya başlayınız..!!
Yazdığınız şiir yada yazı var mı ?
O halde ne bekliyorsunuz !!!
Okurlarımız şiirinizi ve yazılarınızı okuyarak duygulanacak, onur duyacak şair ve yazar olarak sizinle gurur duyulacaksınız..!
Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi'ni ( Büyük Taarruz ) anmak için kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı konulu siz seçkin şairlerimizin ve yazarlarımızın şiirlerinizi ve yazılarınızı ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } Köşesi ve EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar } ‘’ Özel ‘’ sayfamızda ve sayımızda her daim olduğu gibi ‘’ ücretsiz ‘’ yayımlayalım.
Ayrıca Kurban Bayramına özgü bayram sevincini, bayram telaşını, bayram hüznünü barındıran yazılarınızı ve şiirlerinizi
ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } köşesi { Ö z e l } sayfamızda ve EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar } köşesinde ‘’ B A Y R A M ‘’ konulu, şekerli, çikolatalı, lokumlu ‘’ YAZILARINIZI ve ŞİİRİNİZİ ‘’ ‘’ Bayramlık Kıyafetinizle ‘’ çektiğiniz bir FOTOĞRAF ile gönderin Ü C R E T S İ Z yayınlayalım.
FOTOĞRAF ŞART MIDIR ? Değerli yazarlarımızın fotoğraflarının ve kitap kapaklarının resimleri yazarın kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğraf olması şart değildir. Fotoğrafları konulacak yazarların tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.
İTHAFEN '' ŞERH '' DÜŞEBİLİRSİNİZ….!!!
Yazınızın altına ………. ‘na ithafen diyebilirsiniz. Annenize, babanıza, arkadaşınıza, dostunuza, ve en büyük aşkınız kim ise ona yazdığınız ve yazacağınız yazınızla ‘’ Bayramın Kutlu Olsun ‘’ diyerek şerh düşebilirsiniz….
Örneğin; yazınızın başlığı ‘’ YAR BEN SANA KURBAN OLURUM .! ‘’, ’ BAYRAMIN OLSUN EY VEFASIZ..! ‘ yazının altına ‘’ Bayramın Kutlu Olsun ‘’ Nihat İlikcioğlu’na ithafen ‘’ diyerek şerh düşebilirsiniz.
Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi ve yazılarınızı bana gönderin, seçkin şairlerimizin ve değerli yazarlarımızın arasında yerinizi alın.
Son katılım; 25 Ağustos 2017 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum.
Not: Yeterli sayıda şiirler ve yazılar elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiir } ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşemiz kaldığı yerden şiir ve yazı türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.
ŞİİRLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?
Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle yazılarınızı vermeniz için ve gazetede yazılarınızı yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak için arkadaşlık şartımız vardır.
Not: Facebook arkadaş sınırı 5.000 kişi ile sınır koyduğundan Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.
Eserlerinizi göndermek isteyen yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.
1. Kültür Sanat Edebiyat ve Yazılar Sayfasını Hazırlayan Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: [email protected] yada [email protected] ile gönderiyorsunuz.
2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.
Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz
3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.
ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya
Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye
‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!
KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle a'nı yaşıyorsunuz..
NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: [email protected]
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48
NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: [email protected]
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48
ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 289 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

8 Ağustos 2017 Salı 21:20:38
Nihat hocam şiirlerimi ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ ŞİİR köşesinde pek çok kere yayınladın. Sağol. eyvallah. Sen gazetede önemli konulara göre sayfalar hazırlıyorsun bu biz şairlere fırsat oluyor yazmamıza vesile oluyorsun. 10 puandan da fazlasını hak ediyorsun. Yazarsam gönderirim NİHAT HOCAM
emeğine sağlık, saygımla

Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİNDE ‘’ DÜNYA SİGARA İÇMEME GÜNÜ ’’ ŞİİRİNİZİ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ? Her yıl tüm dünyada 31 Mayıs "Dünya Sigara İçmeme Günü” olarak kutlanma...
24.5.2017 10:47:00 [ Sağlık ]

TÜRKİYE ŞAİR OZAN VE YAZARLAR KÜLTÜR DERNEĞİ “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ATFEN” ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI KATILIM ŞARTLARI VE JURİLİĞE NİHAT İLİKCİOĞLU GÖREVLENDİRİLMİŞTİR TÜRKİYE ŞAİR OZA...
3.11.2013 22:02:07 [ Kültür-Sanat ]

GURBET DİZELERİNDE DEMLENEN YÜREKLER ŞİİR SEÇKİSİ ŞARTLAR HER ŞAİRE 10 SAYFAYA SİĞACAK KADAR ŞİİR (KISA ŞİİRLER 15-20- BİR WORD SAYFALIK ŞİİRLER İÇİN 10 ŞİİR) BASIM: 1000 ADET ( KATILIMCILARA E...
16.3.2014 21:53:00 [ Kültür-Sanat ]

21 Mart Dünya Şiir Günü Kutlu Olsun Duygu yüklü şairlerimizin '' 21 Mart Dünya Şiir Günü '' Kutlu Olsun. Güçlü kaleminiz elinizden düşmesin. Bol ilhamlar. NİHAT İLİKCİOĞLU Türkiye Şai...
21.3.2014 21:27:07 [ Kültür-Sanat ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.