22 Ekim 2019 Salı
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5798/gazeteciler-gunu-{-basin-bayrami-}-siirinizi-ve-yazinizi-once-vatan-gazetesi-–-duygularin-adresi-{-siir-}-edebiyat-yelpazesi-{-yazi-}-kosesinde-yayinlatmak-ister-misiniz-? 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (9)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (100)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
GAZETECİLER GÜNÜ { BASIN BAYRAMI } ŞİİRİNİZİ ve YAZINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } EDEBİYAT YELPAZESİ { YAZI } KÖŞESİNDE YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?
6.7.2017 12:13:00  [ Haber ]

GAZETECİLER GÜNÜ { BASIN BAYRAMI } ŞİİRİNİZİ ve YAZINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } EDEBİYAT YELPAZESİ { YAZI } KÖŞESİNDE YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

GAZETECİLER GÜNÜ { BASIN BAYRAMI } ŞİİRİNİZİ ve YAZINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } EDEBİYAT YELPAZESİ { YAZI } KÖŞESİNDE YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?
Değerli Önce Vatan Gazetesi Okurlarımız, DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } Köşesi Seçkin Şairlerimiz ve EDEBİYAT YELPAZESİ Yazarlarımız
24 Temmuz 1908 Türk basınında sansürün kaldırılması ‘’ BASIN BAYRAMI - GAZETECİLER GÜNÜ ‘’ olarak kutlanmaktadır.
KALEM KILIÇTAN KESKİNDİR...!!
Gazetecilik mesleğini, gazete sevginizi, gazetecilik anılarınızı, gazetecilerin öldürülmesi, bir gazeteci gözüyle izlenimlerinizi, halk, sansür, özgürlük vb şiirlerinizi ve yazılarınızı‘’ satır aralarına gizlemeden ‘’ kılıçtan keskin kaleminizle dizelere dökün ‘’ ÖNCE VATAN GAZETESİ { DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } ve EDEBİYAT YELPAZESİ – YAZI köşemizde ‘’ FOTOĞRAFINIZ ‘’ ile birlikte gönderin ‘’ SANSÜRSÜZ ‘’ olarak Basın Bayramı { Özel } sayfamızda yayımlayalım.
Fotoğrafınız Önce Vatan Gazetesini Duyguların Adresi ve Edebiyat Yelpazesi köşelerimizi okurken çektirmiş de olabilirsiniz, harici fotoğrafınız da olabilir.
FOTOĞRAF ŞART MIDIR ? Değerli şairlerimizin ve yazarlarımızın fotoğraflarının ve kitap kapaklarının resimleri şairin ve yazarın kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğraf olması şart değildir. Fotoğrafları konulacak şairlerin, yazarların tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.
İTHAFEN '' ŞERH '' DÜŞEBİLİRSİNİZ….!!!
Şiirinizin altına ………. ‘na gazetelerde yer alan köşe yazarının birisine veya gazeteci arkadaşınız kim ise ona yazdığınız ve yazacağınız şiirinizle, yazınızla ‘’ Gazeteciler Günün Kutlu Olsun ‘’ diyebilirsiniz….
Örneğin; yazınızın ve şiiriniz başlığı ‘’ KORKUSUZ GAZETECİ..! ‘’ şiirin altına da ‘ ‘’ Nihat İlikcioğlu’na ithafen ‘’ diyerek şerh düşebilirsiniz.
GAZETECİLİK MESLEĞİNE İLK ADIM
Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi ve yazılarınızı bana gönderin, seçkin şairlerimizin ve yazarlarımızın arasında yerinizi alın.
Yazacağınız şiir ve yazıyla geleceğin‘’ Gazetecilik ‘’ mesleğine ilk adımı atmış olabilirsiniz.
Son katılım; 18 Temmuz 2017 ve mesai bitimi 17:00’ a kadar bekliyorum.
Not: Yeterli sayıda şiirler ve yazılar elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiir } ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşemiz kaldığı yerden şiir ve yazı türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.
ŞİİRLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?
Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi vermeniz için ve gazetede şiirinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak için arkadaşlık şartımız vardır.
Not: Facebook arkadaş sınırı 5.000 kişi ile sınır koyduğundan Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.
Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize 3 seçenek sunulmuştur.
1. Kültür Sanat Edebiyat ve Şiir Sayfasını Hazırlayan Duyguların Adresi Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ve yazılarınız için de edebiyatyelpazesi@gmail.com ile gönderebilirsiniz.
2. ÖNCE VATAN GAZETESİ { DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz
Ya da ÖNCE VATAN GAZETESİ { EDEBİYAT YELPAZESİ – YAZI } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/175130133016782/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz
3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.
Şiirlerinizi, yazılarınızı, otobiyografilerinizi { özgeçmiş } kitap tanıtımlarınızı, kültür sanat edebiyat etkinlik haber bültenlerinizi, film, konser, müzik cd albümlerinizi, sorularınızı, sorunlarınızı, beğenilerinizi, yorumlarınızı, eleştirilerinizi, isteklerinizi ve şikayetlerinizi bekliyorum.
Önerilerinizi önemsiyorum.
ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya
Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu
takip etmeye
‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!
NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48
NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48
ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 761 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

5 Ağustos 2017 Cumartesi 00:11:48
değerli Nihat beyimiz güzel bir hizmet yapıyor daim olmasını diliyorum
şiirn okunmasını ve edebiyad dünyamıza katkıda bulunuyor Değerli yaZARIMIZA çok teşekkür ediyorum selam ve dua ile

Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

Benim kırmızı pabuçlarım olmadı hiç. Ceplerim paralarla, Avuçlarım şekerlerle dolmadı hiç. Ayıcıklı, nazar boncuklu tokalarım olmadı. Çiçekli fistanlı, inci boncuklu elbiseler giymedim. Benim bay...
10.9.2010 10:08:20 [ Yaşam ]

EDEBİYAT SOFRASI ANTOLOJİSİ KATILIMCI LİSTESİ VE ANTOLOJİ BİTİŞ TARİHİ Edebiyat sevdalıları Şairlerimize ve Yazarlarımıza gönüllerini ve yüreklerini bizimle paylaşmaları için Edebiyat Sofrası”...
6.11.2013 22:08:59 [ Kültür-Sanat ]

Gençtin, Ölüm seni erken yakaladı. Güzeldin, Azrail seni hemen tavladı. Yoktu hiç derdin, Ölüm seni rahat bırakmadı. Herkesle can dosttun, Azrail efendi kıskandı. ‘’ Telden dile ez...
31.8.2010 20:00:47 [ Yaşam ]

TÜRKİYE ŞAİR OZAN VE YAZARLAR KÜLTÜR DERNEĞİ “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ATFEN” ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI KATILIM ŞARTLARI VE JURİLİĞE NİHAT İLİKCİOĞLU GÖREVLENDİRİLMİŞTİR TÜRKİYE ŞAİR OZA...
3.11.2013 22:02:07 [ Kültür-Sanat ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.