21 Kasım 2019 Perşembe
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  NİHAT İLİKCİOĞLU
http://blog.edebiyatdefteri.com/nihat-ilikcioglu/oku/5771/anneler-gunu-ve-engelliler-haftasi-siirlerinizi-once-vatan-gazetesi-–-duygularin-adresi-{-siir-}-kosesinde-yayinlatmak-ister-misiniz-? 

 • Hakkımda


NİHAT İLİKCİOĞLU

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Müzik (7)
Doğa (1)
Eğitim (2)
Yaşam (29)
Haber (9)
İlişkiler (2)
İş Yaşamı (15)
Kültür-Sanat (100)
Sağlık (1)
Teknoloji (2)
Çocuk (3)
Hayvanlar (1)
Şehir (3)


 
ANNELER GÜNÜ VE ENGELLİLER HAFTASI ŞİİRLERİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİNDE YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?
29.4.2017 18:11:50  [ Yaşam ]

ANNELER GÜNÜ VE ENGELLİLER HAFTASI ŞİİRLERİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİNDE YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

ANNELER GÜNÜ VE ENGELLİLER HAFTASI ŞİİRLERİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİNDE YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

Değerli Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz

Sizlerde biliyorsunuz ki; Önce Vatan Gazetesi – Duyguların Adresi şiir köşemiz Önemli Günler ve Haftalara denk geldiği zamanlarda konulu { ö z e l } sayfa hazırlıyorum.

Bu yıl ki 9 Mayıs 2017 tarihli şiir köşemizin Engelliler Haftasına denk gelip aynı ay ve hafta içerisinde Anneler Gününe denk düşmediği ama yüreğimin istediği ve anne sevgisi nedeniyle siz seçkin şairlerimize ‘’ iki seçenek ‘’ sunayım. Engelliler Haftası veya Anneler günü tercihlerinizden bir tercih kullanarak şiirlerinizden birini yayınlayayım.

10 – 16 MAYIS ‘’ ENGELLİLER HAFTASI ‘’

10 Mayıs Engelliler gününde binlerce suskun çığlıklarınızı duyurmak isterseniz,
ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } Köşemiz size acil servis gibi imdadınıza yetişecek.

Duygularınızı ifade etmenin bir yolu da ‘’ ŞİİR ‘’den geçecek.
‘’ E N G E L L İ ‘’ konulu şiirlerinizi bana gönderin, seçkin şairlerimizin arasında yerinizi alın. Engelleri şiirlerinizle veryansınızı duyurarak engellerinizi kaldıralım, engelli bireyler olduklarını hatırlatalım, yaşama sevincini ve azimlerini şiirinizle aşalım. İçimizi dökerek rahatça yaşayalım.
Not: Şiiri yazan şairin ‘’ engelli ‘’ olması şart değildir.

14 MAYIS ‘’ ANNELER GÜNÜ ‘’

14 Mayıs Anneler Gününde Değerli Annenize ne hediye alayım diye düşünüyor musunuz ?
Annenize söylemek istedikleriniz ve duygularınız içiniz de mi kaldı ?
Annenize söyleyeceğiniz ‘’ ANNECİĞİM SENİ SEVİYORUM ‘’ cümlesi altın değerinde en pahalı hediye olduğunu ve ne kadar mutlu edeceğinizi biliyor musunuz ?
'' A N N E '' konulu, gül kokulu, bir pembe kağıda annenize sevginizi, özleminizi, hasretinizi kelimelere dökün '' A N N E '' sevginizi, anne olma sevincinizi şiirinizle yaşayalım, kaybettiğiniz annenizi şiirlerinizle yad edelim, yaşatalım.ÖNCE

VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } köşemizin { Özel } sayfasında ANNENİZ ve ENGELLİ tanıdığınızla çektirdiğiniz bir fotoğraf ile gönderin yayınlayalım.

FOTOĞRAF ŞART MIDIR ? Değerli şairlerimizin kendi fotoğraflarının ve kitap kapaklarının resimleri şairin kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğraf olması şart değildir. Fotoğrafları konulacak şairlerin tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.

İTHAFEN '' ŞERH '' DÜŞEBİLİRSİNİZ….!!!
Şiirinizin altına ‘’ ………’na ithafen ‘’ diyerek annenizin veya engelli arkadaşınızın adını yada nasıl hitap ediyorsanız rumuzunu ve sevgi sözcüklerini şerh düşebilirsiniz.
Not: Engelli şiiriniz ve rumuzu rencide edecek,kıracak, aşağılayacak türde olmayacaktır. Aksi takdirde yayınlanmayacaktır.

Yeterli sayıda şiirler elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi ‘’ { Şiir } köşemiz kaldığı yerden şiir türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayınlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.

Son katılım; 05 Mayıs 2017 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum.

ŞİİRLER NASIL GÖNDERİLİR?
Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi vermeniz için ve gazetede şiirinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak için arkadaşlık şartımız vardır.
Not: Facebook arkadaş sınırı 5.000 kişi ile sınırlı olduğu için kota dolumunda Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.

Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize 3 seçenek sunulmuştur.
1. Kültür Sanat Edebiyat ve Şiir Sayfasını Hazırlayan Türkiye Şairler Birliği Temsilcisi, Anadolu Edebiyat Derneği Kurucu Başkan ve Temsilcisi Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. ÖNCE VATAN GAZETESİ { DUYGULARIN ADRESİ - ŞİİR} facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.

Şiirlerinizi, otobiyografilerinizi { özgeçmiş } kültür sanat edebiyat etkinlik haber bültenlerinizi, film, konser, kitap, şiir ve müzik cd albüm tanıtımlarınızı gönderilerinizi bekliyorum.
.

Önerilerinizi önemsiyorum.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya,

Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye devam ediyorsunuz…..!!!

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/
Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

Okudunuğunuz yazı toplam 607 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

ÖNCE VATAN GAZETESI'nde '' EDEBİYAT YELPAZESİ '' SERİNLETECEK...!! Önce Vatan Gazetesi'nde siz değerli yazarlarımız için edebiyat sayfası hazırlığı içerisindeyiz. Yeni hazırlayacağımız ‘’ EDEBİYAT Y...
16.5.2017 21:44:14 [ Kültür-Sanat ]

GAZETECİLER GÜNÜ { BASIN BAYRAMI - ÖZEL } ŞİİRİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİNDE YAYIMLATMAK İSTER MİSİNİZ ? 24 Temmuz 1908 Türk basınında sansürün kaldırılması ‘’ BAS...
20.5.2015 22:29:22 [ Kültür-Sanat ]

‘’ K A D I N ‘’ KONULU ŞİİRLERİNİZİ ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ KÖŞEMİZDE YAYIMLANMASINI İSTER MİSİNİZ ? Değerli ÖNCE VATAN Gazetesi DUYGULARIN ADRESİ Seçkin Şairlerimiz, 08.03.2016 ...
28.2.2016 11:45:28 [ Yaşam ]

TÜRKİYE ŞAİR OZAN VE YAZARLAR DERNEĞİ ‘’ ÖĞRETMENİM ‘’ KONULU ŞİİR YARIŞMASINI SONUÇLARINI BAŞKAN HASAN AZKIRAN VE JURİ BAŞKANI NİHAT İLİKCİOĞLU AÇIKLADI Türkiye Şair Ozan v...
25.11.2013 18:52:09 [ Kültür-Sanat ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.