4 Aralık 2020 Cuma
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  metafizikuzmani
http://blog.edebiyatdefteri.com/metafizikuzmani/oku/3924/durugoru-(6-his)-egitimi 

 • Hakkımda


metafizikuzmani

 • Yazdığım Diğer Konular
Müzik (1)
Astroloji (3)
Bebek (1)
Bilim (7)
Doğa (8)
Eğitim (20)
Ekonomi (3)
Yaşam (19)
Haber (9)
İlişkiler (30)
İş Yaşamı (5)
Kültür-Sanat (6)
Sağlık (24)
Spor (1)
Teknoloji (1)
Mutfak (3)
Moda (14)
Otomobil (2)
Çocuk (1)
Günlük (8)
Finans (1)
Hobi (4)
Din (3)
Şehir (9)
Üniversite (10)


 
DURUGÖRÜ (6.HİS) EĞİTİMİ
6.9.2010 20:56:48  [ Yaşam ]

DURUGÖRÜ (6.HİS) EĞİTİMİ


Durugörü Nedir?
Parapsikolojiye göre Durugörü: Beş duyunun dışında, eşyaları, olayları ve düşünceleri algılama ve hissetmedir. Duyu görü veya 6.his te adı da verilen bu yetenek herkeste vardır ama çoğu kişide bu olgu körelmiştir,Parapsikolojinin Duyular Dışı Algılama çalışmalarında üzerinde en fazla araştırma yapılan yeteneklerimizden biridir.

Beş duyu organlarımızdan biri olan gözler, bu algılamada fonksiyon görmezler. İki kaşın arasında (3 göz), genellikle kapalıyken ya da her hangi bir objeye konsantre edildiği bir sırada adeta televizyon ekranında bir film seyredercesine, bir takım şekillerin görülmesi veya işaretler alınmasıdır. Duyu görü çalışması medyumik bir çalışma değildir yada herhangi bir varlık aracılığıyla meydana gelmez.Bazı uyanık medyum veya cinciler insanları kandırmak için sende büyü var veya benim cinlerim veya perilerim haber veriyor BÜYÜK YALANLARINA asla kanmayın.Bu tür insanlar işlerinin yürümesi için sende büyü var sende 3 harfliler var yalanlarıyla İNSANLARI ÇOK GÜZEL AVLAMAKTADIR.Hemen hemen tüm medyumların sitesine baktığınız zaman Durugörü,telepati,telekinezi,psikokinezi,astral seyehat vb parapsikoloji çalışmalarına giren spiritüel konular vardır.Parapsikoloji herkesin algılayamacağı kadar ağır ve çok zor bir ilimdir.Fakat parapsikolojinin teorik ve pratik aksiyonlarını bilmeyen,eğitim seviyesi olmayan insanlar kendilerini medyum ilan etmişler,üstelik bazı konuları reiki gibi bazı uydurma çalışmaları şifayi yön olarak sunmaya çalışmaktadırlar.Bu tür insanlara asla kanmayın.Eskiden havas ,remil,ebced ve astroloji vb gibi konular gizliydi.Günümüzde artık o kadar kitap yayınlanmış ki baktığınız zaman havas veya vefkler havada uçuşuyor.Her Havas-remil-astroloji kitabı alan ve 3 duayı biraraya toplayan medyum-cinci hoca,bakımcı,falcı olmuş.Gülsuyu-misk ve safran vefk yazmak artık,çocuk oyuncağı olmuş.Duru görü medyumik bir yetenek değil,parapsikolojik bir olgu olup hemen hemen tüm insanlarda vardır.6.hissi geliştirmek çeşitli eğitimlerle mevcuttur.Kapı çalınmadan,kapı çalınacağını hissetmek veya herhangi bir şeyi önceden algılayabilmek durugörü'nün esaslarındandır.

Başlıca Durugörü Çeşitleri
l. Basit Durugörü
Herhangi bir anlam ve mesaj taşımayan bir takım imajların görülmesidir. Çoğunlukla gözler kapalıyken beliren birtakım imajlardan oluşur. Durugörünün ilk aşamasıdır. İnsanların belli bir bölümünde bu yetenek kendiliğinden işler durumdadır. Ve bu oran hiç de küçümsenemeyecek boyutlardadır... Bu seviyede bir durugörüye sahip olan kişiler, gözlerini kapadıklarında istedikleri imajları rahatlıkla görebilirler. Bu imajlar ya kendi isteklerine bağlı olarak görülür, ya da bir takım imajlar otomatik olarak gelip geçer.İşaret dili olarak,bilgi verici objeler,görüldüğü kişide gelecek açısından bir haberdir.Mesela televizyon seyrederken,o anda düşündüğü bir konuya benzer bir obje yada fenomen görmesi.Yada evde otururken birden bire bir kuşun pencereden içeri girmesi,bunlar gibi daha birçok işaret duru görü eğitimlerinde verilmektedir.3.göz çakra-şakra-prana kanalı kişide açılmadığı sürece hiç bir zaman durugörü yeteneği gelişmez.Ayrıca sansualizm,entüizyonizm ve spiritüalizm konuları bilinmeden durugörü yeteneğinin gelişmesi sadece savruk bir histen öteye gitmez.Unutmayın ki!3 harfli varlıklar,kişide düşünce gücü eksik olan insanları kendi boyutlarına çekerek,yanlış iletilerle kişileri kandırır.Bu tür varlıklarla uğraşmak ve bende onlar var demek aptallık ve o kadar da yalancılıktır.Malesef bilinçsiz toplum bu tür insanlara kanıp,onlardan şifa bulma niyetlerini hiçbir zaman kaybetmemiştir.En küçük bir başağrısına bile sende büyü var gibi çekimsi ve önemli bir olgu gibi insanlara kendilerini bu tür yalancı aksiyonlarla pazarlayanlar,gelecekte başlarına ne geleceğini inşallah bilerek yapmaktadır.Benim 3 harflilerim var diyen bazı medyumlar daha o varlıkları bile görmemişler,gördükleri zaman nereye kaçacaklarını bilemezler.Bu tür insanlara inanıp gidenlere de tavsiyem,unutmayın ki gelecek olgulardan o tür varlıklar muaftır.O tür varlıklarla uğraşmak geri zekalılık ve ahmaklıktır.

2. Mekan İçinde Durugörü
Uzakta meydana gelen olayları ya da yerlerin algılanması ve görülmesidir. Normal olarak görülmesi mümkün olmayan uzaktaki bir yerin veya kapalı, saklı olan şeylerin görülerek tariflerinin yapılabilmesi bu seviyeli bir durugörü yeteneğinde mümkündür.Telepatik-durugörü yeteneği beynin alfa-beta-teta ve delta elektiriğinden farklı ön beyinde gama elektrik akımıyla hisleri algılar.Mesela:Deprem olacağını önceden sezmek,yada bir insanı gördüğü zaman,gelecekte o insanın başına neler geleceğinin aldığı telepatik iletiyle hissetmek.Parapsikolojinin durugörü ve telepati konusunda Metafizik uzmanı Gökhan Hani den eğitim alabilirsiniz.

3. Zaman İçinde Durugörü:
Geçmiş ya da gelecekten bilgi veren kahinlerin kullandıkları yetenektir. Durugörünün en gelişmiş safhasıdır. Durugörünün bu safhasında görülen imajlar geçmiş bir zaman diliminde meydana gelmiş olan bazı olaylarla ilgili olabileceği gibi gelecekte ortaya çıkacak olan bazı olaylarla ilgili de olabilir. Burada da adeta bir film seyredermişçesine olaylar izlenebilir. Bu derece gelişmiş bir durugörü yeteneğine sahip olan kişilerin sayısı bir hayli azdır. Çok ender olarak görülür.Bu yeteneğe sahip olan insanlar hep gizli kalmıştır,gizli kalmayada devam edecektir.Kahin var mıdır sorusuna metafizik uzmanı Gökhan Hani firavunun kahinlerini örnek vereceği gibi Hz.musa olayı(Doğacak tüm erkek çocukların öldürülmesi)kuran-ı kerim ayrıca Nostradamus kehanetleri örneği belirgindir.Ayrıca günümüzde gizli kahinlerde vardır.Fakat onlar medyum-cinci-hoca gibi isimleri çıkan değil,gerçekten 3.gözü yani kalp görü açık insanlardır.Kahinlik bazı objeler kullanılarakta tarihten beri kullanılmış bir olgudur.Kristal küreye bakmak,güneş hareketlerine bakarak yani mayalar gibi, suya bakarak,suya bakmak falcılar gibi değil.Kahinler falcı veya medyum değillerdir.Belki bu yazıyı okuyan sizde bile kahinlik olabilir.Mesela tanıdığınız bir insanın başına birşey geleceğini sezmek,yada deprem,sel veya yangın olacağını algılamak vb.gibi...Kahinliğin yaşı yoktur,kahinlik her yaşta insana verilmiş bir yetenekte olabilir.Bu konular inkar edilemez spiritüel ve parapsikolojik gerçekliklerdir.2012 yılından sonra doğacak çocukların çoğunda parapsikolojik yeteneklerin görüleceğini Metafizik uzmanı Gökhan Hani açıklar,1990 yılından itibaren indigo-hiperaktif-kristal çocuklar dünya yaşayışlarına bir tepki mahiyetinde 1990 ve 2010 yılı sıkıştırılmış zaman içerisinde bilinç düzeyleri yüksek ve depresif çocuklar dünyaya geldi.Bu zaman içerisinde ilkel olarak savaşlar yapmamız,dünya atmosferini sara ve değişik gazlarla kirletmemiş daha sayacağımız binlerce tepkiyle indigo ve kristal çocuklar ruh genetiklerinde depresif doğdular.2012 yılından sonra parapsikolojik yeteneğe sahip çocuklar artık zaman boyutu içerisinde durugörü-telepati-duyuişiti-telekinezi-psikokinezi ve bioenerjiye sahip çocuklar dünyaya manyetik akım değişikliğinin insan biyolojisine yapacağı etki teorisiyle sipitüel doğacaklarını Metafizik uzmanı Gökhan Hani açıklar.2012 yılından sonra evrende meydana gelecek olan manyetik alan değişimleri sadece yaşayan insanları,hayvanları,bitkileri ve kayaçları değil aynı zamanda insan genetiğindede değişimler meydana getireceği gibi insanın ruh boyutunun değişim yani diyalektik bir sentez oluşumunuda sağlayacak.2013 YILINDA DÜNYA VE EVRENDE NASIL DEĞİŞİMLER OLACAK YAZISI,ÇOK YAKINDA METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ TARAFINDAN YAYINLANACAK.MAKALELERİMİİ SİTELERİMİZDEN İZLEMEYE DEVAM EDİN.YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR AKADEMİK VE TEKNİKTİR.

DURUİŞİTİ
Duruişiti, hiçbir maddî araç olmadan, bilinen hiçbir cihaz kullanılmadan bedenli veya bedensiz varlıklardan, uzak maddesel ortamlardan gelen ses ve konuşmaları duymaktır.Bu olgu sadece zihin-kulağı aracılığıya işitseldir.Örnek:Hiçkimsenin olmadığı bir zamanda çeşitli sesler duymak fakat bu sesler hastalık boyutundaki sesler gibi değildir.Yani şizofrenlerin veya bana 3 harflilerin musallat olmuş diyen kişilerin değildir.Mesela biz işyerindeyiz birden bire annemizin bir anlık bize birşey demesi ama bilinç açıkken olması gerekir.Dalarken veya rüyadayken değil.Daha başka bir örnek,uçakla veya otobüsle yolculuğa çıkmak üzereyken bir sesin o uçağa veya otobüse binmemesini size BİLİNCİNİZ AÇIKKEN söylemesi.Bu olguları takıntı haline asla getirmemelisiniz.Psikiyatri bu tür olayları takıntı veya halüsinasyonla işlemektedir.Duyuişiti halüsinasyon veya ilüzyon olayı değildir.Ama ruhsal hastalığı olan bir kişi takip edildiğini,ona televizyondan konuşulduğunu vb takıntılarla şizofrenik durumlarda ise duyuişiti olayını yakalayamaz.Bu tür insanları ayırt etmek gerekir.Bazı ruh hastalıklarına sahip kişilerin parapsikoloji ile ilgilenmeleri sağlıklı değildir,bunları ayırt etmek gerekir.Metafizik ve parapsikolojiyle asla ve asla ruh hastalığı olan kişiler ilgilenmemelidir.Çünkü ruh hastalığı ağır olan kişilerde bu tür konular çok cazip gelebilir.Bunu psikiyatris arkadaşlar çok güzel değinmişlerdir.Biz bunları çok iyi analiz edebilmeteyiz,eğitim sırasında unutulmaması gerekir.

Duruişiti, uygulaması çok eskilere dayanır. Duruişitir kimse sesi, ses organıyla değil, zihniyle işitir. Ses, beynin içinde ortaya çıkar, bu ses birdenbire bazı insanlar işitebilir. Dış âlemden gelen etkiler, söz, yazı, vizyon hâlinde nasıl yorumlanıyorsa, duruişitide de ses tarzında yorumlanmaktadır. Etkileri ses hâline çeviren duyuişitselin kendi maddî organı, beyni ve ruhiyatı spiritüaldir.

Duruişitinin ilk çalışmalarında, eski deneyciler, oldukça büyük denizminaresi kabuğunu (coquille) bir tür megafon gibi kullanırlardı. Böylece, dışarıdan gelen ses konsantre ediliyor, kuvvetlendiriliyordu. Duru görüde nasıl ilk çalışmalarda asıl haberci vizyonları almadan evvel kendiliğinden gelen, klişeler tarzında ortaya çıkan imajlar varsa, duruişitide de aynı tarzda karışık, belirli, amaçlı ve anlamlı ses kalıpları vardır. Önce fısıltı tarzında olan sesler gitgide kuvvetlenerek normal ses tonu kadar kuvvetli hâle gelir.

Doğal uyurgezerlikte, ekstaz (vecd) hâlinde, mistik murakabede, bazı ruhsal bunalım hâllerinde, kendiliğinden olarak ortaya çıkan duruişiti olayları vardır. Telepatiden farklıdır. Telepatide alınan etki, hissî ifadeler hâlinde ortaya çıkar. Duruişitide ise böyle bir durum yoktur, beynin içinde bilinen ses gibi ses işitilir ve tereddüde yer kalmaz. Sanki beyin içine yerleştirilmiş bir telefon alıcısı var gibidir.

DUYUKOKU
Parapsikolojinin durugörü-duyuişi konularından sonra en önemli konularından biri de duyukokudur.Duyukoku yeteneği de zihnin-burnu adı verilen,Hiçbir koku olmadan,bazı kokuları algılıyarak,gelecek yaşantımız hakkında veya o an meydana gelecek herhangi bir olgu üzerinde his oluşturma ve sezgileyebilme kabiliyetimizi genişletir.Duyukoku çalışmaları çok geniş bir yelpazede işlevsellik kazanır.Mesela daha haca gitmeden,hac kokusunu algılamak veya cennet kokusunu kalben ibadet ederken duyumsamak gibi vb gibi ayrıca bazı insanların kokusunu o olmadan yanımızda sezebilme.Hz. yakup (a.s) ın Hz.yusufun kokusunu önceden sezebilme.Kuran-ı kerim yusuf süresine bakın.Tüm parapsikolojik eğitimler islam sentezi dahilinde eğitimler verilmektedir.

DURU GÖRÜ(6.HİS) YETENEĞİNİZİ GELİŞTİRMEK İSTİYORSANIZ METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ İLE 12 SAATLİK HIZLANDIRILMIŞ EĞİTİMLER ALABİLİRSİNİZ.AŞAĞIDAKİ NUMARALARI ARAYARAK DURUGÖRÜ İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.DURUGÖRÜ YETENEĞİ HAYATIN TÜM ALANINDA BİR SİLAH GİBİ KULLANABİLECEĞİNİZ ÖZEL PARAPSİKOLOJİ TEKNİĞİDİR.


DURUGÖRÜ ÇALIŞMALARINDA 3.GÖZ AÇILIM ÇALIŞMASI,İMAJİNASYON,ÇEKİM KUVVETİ,HİSLERLE ETKİLEME SANATI VB ÇALIŞMALARIDA YAPILMAKTADIR.
2012 yılına girerken geleceğin ilimleri PARAPSİKOLOJİ alanı içerisinde DURUGÖRÜ VE TELEPATİDİR.Bu konularda ruhsal ve kişisel gelişim bazında faaliyet gösteren İnternational special metafizik academy de bu eğitimleri şimdiden alarak kendi ruh sınırınızı genişletin.Türkiyede tüm parapsikolojik ve metafiziksel eğitimleri akademik ve teknik yapılarıyla Metafizik uzmanı Gökhan Hani tarafından verilebilmektedir.Sizde Ruhsal yeteneklerinizin farkına vararak eğitim almak için asla kaygılanmayın.


TAROT-FAL VB GİBİ GELECEK İLE İLGİLİ AKSİYOMETRELERİN DURUGÖRÜ İLE UZAKTAN VE YAKINDAN ALAKASI YOKTUR.METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ TAROT VE FAL GİBİ OLGULARI KAİDEYE ALMAZ VE PARAPSİKOLOJİDEN BU TÜR KONULARI UZAKLAŞTIRMIŞTIR.
TELEVİZYON KANALLARINDA TAROTA-FALA VEYA RÜYA TABİRİ YAPTIĞINI SANAN KİŞİ VE ŞAHSİYETLERE İNANMAYIN.BU TİP İNSANLARIN RÜYA TABİRİ YAPACAK NE BİR RUH FITRATI NEDE YETENEKLERİ VARDIR.İŞSİZ KALMAMAK İÇİN KİŞİLİKLERİ BOZUK KİŞİLERİN BAZI ÖZEL TELEVİZYON KANALLARINDA İSİM SOYİSİM VE BENZERİ OLGULARLA TAROTA VE İSKAMBİR KAĞITLARINA BAKARAK GELECEĞİNİZ HAKKINDA BİLGİ VERME GİBİ DURUMLARI YOKTUR.ONLARA YANLIŞ BİLGİ VERDİĞİNİZDE GÖRECEKSİNİZ HEPSİ HATALI-KAFADAN ATMASYONLARLA SİZİN SORDUĞUNUZ SORULARI YANITLADIĞINI GÖRECEKSİNİZ.MESELA EVLİ DEĞİLSENİZ EVLİYİM DEDİĞİNİZDE HEPSİ YANILMAKTADIR.BU TÜR İNSANLARA ASLA İNANMAYIN.YADA ONLARA HİÇ TANIMADIĞINIZ BİR İNSANIN KARDEŞİNİZ OLDUĞUNU SÖYLEYİN HEPSİ KENDİ KENDİNE UYDURMALAR YAPTIĞINI GÖRMENİZ ZOR DEĞİLDİR.AYRICA RÜYA TABİRİ YAPMAK BAZI TVLERE ÇIKAN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN KADINLARIN İŞİ DEĞİLDİR.BU TÜR YETENEKLERE SAHİP OLMAK İÇİN DURUGÖRÜ YETENEĞİNİN YANINDA İSLAMİ FITRATTA GÜZEL AHLAK SAHİBİ OLMAKTA İSTER.TV KANALALARINDA BAZI KADINLARIN TAROT-İSKAMBİL FAL VEYA RÜYA TABİRİ BAKMA OLGULARINA İNANMANIZ SADECE PSİKOLOJİK BİR RAHATLAMA DURUMUDUR.BU KONULARA KESİNLİKLE İNANMAYIN.

DURUGÖRÜ YETENEĞİ BİR TAROT-FAL VE MEDYUMLUK DURUMLAR DEĞİLDİR.DURUGÖRÜ HER İNSANDA BULUNAN 6.HİSSİN GELİŞİM BİÇİMDİR.


SİZDE PARAPSİKOLOJİNİN DURUGÖRÜ-6.HİS KANALLARINIZIN VE YENEKLERİNİZİN ORTAYA ÇIKMASINI İSTİYORSANIZ 12 SAATLİK SERTİFİKALI DURUGÖRÜ EĞİTİMİ ALMAYI RUHSAL GELİŞİM BAZINDA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.
INTERNATIONAL ACADEMY OF SPECIAL METAPHYSICSRANDEVU ALMAK İÇİN:
TEL:0216 449 4561 HAT
GSM:0535 939 0123 TURKCEL
GSM:0543 765 7590 VODAFONE
GSM:0554 833 4588 AVEA
ADRES:
BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY. ADRESİMİZ CADDE ÜZERİNDE
Org. Şahap Gürler Cd. Rasim Paşa Mah.Deniz Otel yönü, Nautilus-Carrefour yolu, Yaşam Eczanesi üstü, Orhan Apt: No:30 Daire:3 -Kadıköy-(Rıhtım)İSTANBUL
INTERNATIONAL ACADEMY OF SPECIAL METAPHYSICS


Okudunuğunuz yazı toplam 1809 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

KADINLARIN RUH GENETİĞİ: Kadınların ruh genetiğini çözmek zaman alsa da; Spiritüel yaklaşımın,metafizik ağında kadınların duygu istemi her çağda yaşanması gereken bir duygu diyalektiği olarak karş...
20.12.2008 23:29:23 [ Mutfak ]

İşçi Francisco Garcia:"Yaşayan ikinci bir yaratık gördüm. Gördüğüm 70 cm. boyunda bir insancıktı. Onu çiftlik kapısından çıkarken gördüm, sonra hızlıca oradan uzaklaştı" dedi. İlk yaratık, Meksika'da ...
2.9.2009 22:17:29 [ Haber ]

FİZİK ÖTESİ KADINLAR:Dünyanın en kutsal varlıklarıdır;kadınlar.Mahremiyetin ve masumiyetin en saf ve en temiz gülleridir.Mağrur mağrur bakan gözlerin endamında,mahsun kalan asil kadınlar.Erkek hegemon...
21.7.2008 22:33:52 [ İlişkiler ]

Felsefesini uzak doğu ülkelerinden alan Türkiye de adına Alternatif tıp dedikleri evrensel felsefe sisteminde renklerle terapiye Kromoterapi adı verilmektedir. Çok eski çağlardan beri doğu kültüründ...
30.6.2009 02:03:15 [ Sağlık ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.