22 Ekim 2019 Salı
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  metafizikuzmani
http://blog.edebiyatdefteri.com/metafizikuzmani/oku/3156/estetik-ameliyat-yanlisligi 

 • Hakkımda


metafizikuzmani

 • Yazdığım Diğer Konular
Müzik (1)
Astroloji (3)
Bebek (1)
Bilim (7)
Doğa (8)
Eğitim (20)
Ekonomi (3)
Yaşam (19)
Haber (9)
İlişkiler (30)
İş Yaşamı (5)
Kültür-Sanat (6)
Sağlık (24)
Spor (1)
Teknoloji (1)
Mutfak (3)
Moda (14)
Otomobil (2)
Çocuk (1)
Günlük (8)
Finans (1)
Hobi (4)
Din (3)
Şehir (9)
Üniversite (10)


 
ESTETİK AMELİYAT YANLIŞLIĞI
18.12.2009 03:17:45  [ Üniversite ]

ESTETİK AMELİYAT YANLIŞLIĞI

ESTETİK AMELİYAT:
İnsan bedeni yaratılışta belli güzelliklere ve kusurlara vakidir.İnsan bedenindeki bu özellikler yaratan tarafından bilinçli olarak(külli kader) tasarlanıp,şekillendirilmiş ve biçimlendirilerek ruha elbise mahiyetinde giydirilmiştir.Hal böyle iken, kendine yarar getiren bu kusurları örtmek veya yenilemek için ameliyat masasına yatan binlerce hatta milyonlarca insan vardır.
Çağımızda hızla ilerleyen teknolojik ve teknik ilerlemeler,tıp biliminin de gelişmesine olanak tanımaktadır.Tıp bilimi estetik cerrahi ve estetik bakım gibi çeşitli unsurlar ile piyasaya yeni hizmetler sunarak çalışmalarını devam ederken.Estetiğe giren deri,cilt ve vücut fonksiyonlarında değişim ve yenileme sağlayan bu tür hizmetlerin önü alınamaz derecede ilerleme göstermesi insanların geçici dünyayı ne kadar da ciddiye aldıklarını göstermektedir.Burun,yüz, deri,göğüs,kalça,dudak vb gibi mahzun ve orjinal vücudun belirli bölgelerini değiştirip,yenileyerek kendilerini sırf güzel görüneyim diye yenilik oluşturanlar acaba bunları biliyorlar mı?Kimsenin özel yaşamına müdahale etmeden,estetik konusuyla ilgili Metafizik Uzmanlığımıza bu konularla ilgili gelen kişiler ve yüzlerce yollanan e-mailleri cevaplamak amacıyla bu yazımızı sitemizde yayınlıyoruz.
Metafizik disiplin sistematiği içerisine giren ruh bilimi (spiritüalizm)açısından hem de din bilimi (teoloji) konusuyla ilişkilendirerek Estetik olgusunu; açıklamaktadır.Metafizik uzmanlığı olarak amacımız kesinlikle,kimsenin özel yaşamına müdahale etmek veya etki oluşturmak değildir.Sadece metafizik uzmanlığı olarak bu konuyu doğa ötesi olgu ve olay örgüsü içerisinde prağmatik(faydacı) aksiyonları irdelemektir.Bizim amacımız vücudunun herhangi bir bölgesinde sağlık sorunu olup ta geçirdiği tıbbi müdahaleler ile estetik ameliyata maruz kalan insanlar değildir.Mesela burun kemiğinin doğuştan veya bir kaza nedeniyle nefes alamama sorunu veya kırılma nedeniyle oluşan sağlık problemlerini gidermek için ameliyat ile düzeltilmesi bunları estetik saymıyoruz.Bizim açıklayacağımız olay sırf bu dünyada güzel görünmek için çeşitli yerlerini değişime tabi tutanlara metafizik disipliniyle elde ettiğimiz incelemeleri sunmak olacaktır.
Estetik ameliyat,botoks,kimyevi ilaçlar,silikon,lazer gibi tüm uygulamalar estetiğe girmektedir.Estetik ameliyatlara giren estetisyenler veya doktorlarda bunu bilmelidirler ki,etiksel oluşumlar sadece karşımızdaki insanın kendi istemiyle oluşmamaktadır.Dini ve kültürel yapılarda etiksel olgulara yön verir.Estetik unsurlarıyla çalışan tüm yerler maddi kazançların yanında acaba manevi kazançta kazanıyor mudur?Bunu kendilerine sormayanlar bilsin ki!Bizim bildiklerimizi bilseydiniz bu işleri asla yapmazdınız.
1.Vücudunun herhangi bir yerini sadece kendini güzel gösterme veya zevk için yapan insanlar bu dünyada Nazara tabi olurlar.Bilimsel nazar kitabımızda bu olay açıklanmıştır.
2.Estetik ameliyata maruz kalan insanlarda parapsikolojik ve metapsişik güç ve enerjilerin negatif yönü birikerek işleri ters gider mesela;evlilik hayatları,iş yerinde bereketsizlik,çeşitli kazalar,çocuk düşürmeler ve çeşitli belalara maruz kalırlar.
3.Evrensel enerji gücü adı verilen pozitif enerjiler insan vücuduna giren gözeneklerden girememesi sonucunda insan vücudunda sorunlar ve hastalıklar oluşur.Vücutta milyonlarca gözenek vardır.Bu gözenekler estetiğe maruz kalan insanlarda kapanır.Mesela yüzünden estetik olan insanın yüz gözenekleri kaybolacağından Evrensel enerji,yüze giremediğinden dolayı vücudun enerji dengesinde bozulmalar meydana gelir.
4.Psikolojik açıdan rahatladığını sanan kişi,ruh fonksiyonunu bilemediğinden,sebepsiz sıkıntı ve strese maruz kalır..Estetik ameliyat yapan insanları gözlediğinizde onların yalnız kalamadıklarını göreceksiniz.Çünkü ruh enerjisi adı verdiğimiz (Aura) estetiğe maruz kalan yerde koyu sarı renk verir.Kirlian fotoğrafçılıkta yani ruh fotoğrafı çekilen aletle bu görülmüştür.
5.Doğal enerji(Bioenerji) Vücudun 7 yerinde sistematik olarak yer almaktadır.Estetiğe maruz kalan bölgenin bioenerji gözenekleri kapanır.Kapanan gözenekler o bölgede zamanla hasar oluşturacaktır.Bu konuda çok şikayetler vardır.
6.Bazı insanlara estetik tutmaz bunun sebebi,yaratılışta bazı parapsikolojik konulardır.Bazı insanlar estetik olma için yattıkları ameliyat masasında yaşamlarını yitirmişlerdir.
7.Miraç olayında peygamber efendimizin Berzah denilen yerde bazı insanların bazı yerlerini ve yüzlerini tırmaladıklarını görmüştür.Biz bu konuyu incelediğimizde önümüze çıkan sonuç hayret vericidir.
8.Dünyada ve ülkemizde estetik yapan insanlar dıştan hoş görünürler.Ama iç dünyalarına baktığında depresif eğilimlerin fazlalığı bioplazmatik etkenlerle devamlı negatiftirler.
Son olarak estetik konusunda şunları söylemekteyim,kendini güzel görmek istiyorsan KENDİNLE YANİ HEM RUHUNLA VE FİZİĞİNLE BARIŞIK OLMALISIN,BARIŞIK OLMAK DEMEK BİR YERLERİNİZİ DEĞİŞTİRMEK VEYA YENİLEMEK İÇİN DEĞİL,OLDUĞUN GİBİ OLMAK İÇİN VE OLDUĞUN GİBİ SEVMEN İÇİN.
ESTETİKLE İLGİLİ TÜM DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ...
METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ

Okudunuğunuz yazı toplam 929 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

www.metafizikuzmani.com www.gokhanhani.tr.gg www.metafizikuzmani.tr.gg ALDATMA VE ALDATILMA Aldatılmak ve aldatma, geçmişten günümüze kadar devam eden ve edecek olan ikili ilişkileri öldüren...
14.3.2009 08:12:36 [ İlişkiler ]

KIBRIS AŞKI:Küçük adaların neşesi,akdenizin şirin ve ve mahsun bahçesi,beş parmağımın dağlardaki izi,asaletimin güneşi,minik yavrumun mağrur sesi...Kıbrıs... Otantik sevdamsın,egzotik edamsın,...
27.1.2009 23:18:48 [ Doğa ]

İKSİR HAZIRLAMA EĞİTİMİ: İksirler, insan vücudunu yenileyici ve şifâ veren bitki karışımlarından oluşmuş ezoterik-okültik karışım formülasyonudur. Bu terim, ilk önceden İksir formül karışımları has...
9.10.2010 09:20:51 [ Eğitim ]

Kadın ve erkek yaratılış gereği hem fiziksel hem de ruhsal açıdan farklı özelliğe sahiptir.Kadınları,erkeklerden farklı kılan en önemli özellik ruhta gizlidir.Kadın ruhu sabırlılığı,duyarlılığı ve duy...
26.11.2008 21:39:52 [ İlişkiler ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.