23 Ekim 2020 Cuma
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  metafizikuzmani
http://blog.edebiyatdefteri.com/metafizikuzmani/oku/3048/bioenerji-kurslarimiz-basladi 

 • Hakkımda


metafizikuzmani

 • Yazdığım Diğer Konular
Müzik (1)
Astroloji (3)
Bebek (1)
Bilim (7)
Doğa (8)
Eğitim (20)
Ekonomi (3)
Yaşam (19)
Haber (9)
İlişkiler (30)
İş Yaşamı (5)
Kültür-Sanat (6)
Sağlık (24)
Spor (1)
Teknoloji (1)
Mutfak (3)
Moda (14)
Otomobil (2)
Çocuk (1)
Günlük (8)
Finans (1)
Hobi (4)
Din (3)
Şehir (9)
Üniversite (10)


 
BİOENERJİ KURSLARIMIZ BAŞLADI
21.11.2009 01:13:54  [ Sağlık ]

BİOENERJİ KURSLARIMIZ BAŞLADI

INTERNATIONAL SPECİAL METAPHYSICS ACADEMY

BİOENERJİ EĞİTİMLERE HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN EĞİTİME KATILABİLİR.
BENDE ENERJİ YOKTUR DEMEYİN,HER İNSANDA ENERJİ VARDIR,BUNUN ÖLÇÜMÜ OLMAZ.BAZEN ÇOK BAZEN AZ.İNSANLARIN ENERJİSİ YÜKSELDİĞİ GİBİ ,AZALIŞTA GÖSTEREBİLİR. ÖNEMLİ OLAN ENERJİNİZİN FARKINDA OLMANIZDIR VE BU FELSEFEYE İNANMANIZDIR.BU ENERJİ SİSTEMLERİNE İNANMAYANLARA HER ZAMAN SAYGIMIZ VE SEVGİMİZ SONSUZDUR.UNUTULMASIN SAYGI VE SEVGİ DE BİR ENERJİDİR.ENERJİNİN OLMADIĞI HİÇBİR ALAN YOKTUR.ÖNEMLİ OLAN DOĞRU EĞİTİMLE ONU AÇIĞA ÇIKARMA CESARETİNDE BULUNMAMIZDIR.İNSAN VÜCUDU BİLE TOPRAKTAN YARATILMIŞ SİSTEMLİ HÜCRELERİN BİR ARAYA GELDİĞİ BÜTÜNSEL BİR ET PARÇASIDIR.BU BÜTÜNSEL ET PARÇASINI HAREKETE GEÇİREN YAŞATAN,CAN VEREN RUH'TUR.RUH İSE BİR ENERJİDİR.İŞTE BİOENERJİ RUHTAN ÇIKAN ENERJİ AKIŞIDIR.RUH HERKESTE VARDIR.RUH'UN OLDUĞU YERDE ENERJİ ZATEN HAZIRDIR.


DOĞAL ENERJİ HER İNSANA VERİLMİŞ BİR NİMET OLARAKTAN BAZI İNSANLARDA YOĞUN BAZI İNSANLARDA İSE ENERJİ BOYUTU ÇEŞİTLİ SEPEPLERDEN DOLAYI KÖRELMİŞTİR.BİR İNSANDA ENERJİ BOYUTUNUN BİOENERJİNİN(DOĞAL ENERJİNİN) KÖRELMİŞ OLMASI ONUN BİOENERJİ UYGULUYAMAMASI YADA EĞİTİMİ ALAMAMASI ANLAMINA GELMEZ.


BİOENERJİDE ÇAKRA KANALLARI AÇILAN KİŞİLER YİNE ESKİ KOZMİK ENERJİLERİNE KAVUŞABİLİRLER.


BİOENERJİ BİR UZAK DOĞU FELSEFESİ OLARAK KESİNLİKLE REİKİ DEĞİLDİR.REİKİ GİBİ RUHSAL SEMBOLLERİ DEĞİL; RABBÜL ALEMİNİN İNSANIN RUHUNA NAKŞETTİĞİ ENERJİYİ YANSITIR.EVRENDEKİ TÜM ENERJİLER ALLAHIN İNSANLARA SUNDUĞU HEDİYE VE ŞİFAYANE GÜÇTÜR.YETER Kİ BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE KULLANILMASI BİLİNSİN VE ETİK DEĞERLERE SAYGI GÖRÜLEREK SEVGİ YAKLAŞIMIYLA AKTARILABİLSİN.


SİZDE ÜZERİNİZDE BULUNAN DOĞAL ENERJİNİZİ SİSTEMATİK-DİSİPLİNER VE ETİK AÇILIMLARLA KULLANMAK İSTERSENİZ AŞAĞIDAKİ NUMARALARI ARAYABİLİR EĞİTİMLERE KATILABİLİRSİNİZ.


BAZI İNSANLARDA YANLIŞ BİR KANI GÖZLENMİŞTİR.BİOENERJİ BİR TEDAVİ MUCİZESİ YADA TEK BAŞINA BİR TEDAVİ ŞEKLİ KESİNLİKLE DOĞRU DEĞİLDİR.BİOENERJİ TEDAVİ ETMEZ SADECE DOĞAL ENERJİYLE İNSAN VÜCUDUNDAKİ 7 ANA ÇAKRA BÖLGESİNDEKİ ENERJİYİ TEMİZLER.TEDAVİ ETMEK TÜRKİYE KOŞULLARINDA VE YASALARDA BELİRTİLEN TIP EĞİTİMİ ALMIŞ DOKTORLARIN İŞİDİR.BİOENERJİ BİR TEDAVİ SİSTEMİ DEĞİL KAYNAĞINI UZAK DOĞUDAN ALAN BİR FELSEFİ ENERJİ SİSTEMİDİR.KENDİ HASTALIKLARININ TEDAVİSİ İÇİN ONLARCA DOKTORA GİDİP TEDAVİ OLAMAYAN KİŞİLER BİR UMUT OLARAK ALTERNATİF TIBBA YÖNELDİKLERİNDE ŞUNU BİLMELİDİRLER Kİ!ONLARCA DOKTORA NASIL GİDİP TEDAVİ OLAMAMIŞSANIZ,BİR ALTERNATİF TIPÇI DA ELİNDEN GELDİĞİ KADAR SİZE FAYDALI OLMAYA ÇALIŞIPTA SİZE ŞİFA VEREMEMİŞSE O ALTERNATİF TIPÇI AYNI KONUMDA DOKTORLARIN OLMADIĞI GİBİ ŞARLATAN VEYA UMUT TACİRİ ASLA DEĞİLDİR.ALTERNATİF TIBBA İNANCI OLMAYAN KİŞİLER,MODERN TIPLA TEDAVİ OLMAYA DEVAM ETMELİDİR.ALTERNATİF TIP DİYE BİR KAVRAM ASLINDA YOKTUR .UZAK DOĞU FELSEFELERİNE TÜRKİYE DE ADINA ALTERNATİF TIP YADA TAMAMLAYICI TIP DENİLMEKTEDİR.UNUTULMASIN ALTERNATİF TIP YAKLAŞIMI BİR TEDAVİ SİSTEMİ OLMADIĞINDAN DOKTORLAR GİBİ MUAYENESİ OLMAZ.SADECE ALTERNATİF TIPTA SEANSLAR UYGULANABİLİR.


SON GÜNLERDE UZAKTAN ENERJİ VEREREK BİOENERJİYLE TEDAVİ ETTİKLERİNİ SANAN BAZI REİKİCİ VE BİOENERJİ UZMANIYIM DİYEN BAZI İNSANLAR GÖZLENMEKTEDİR.BIRAKIN UZAKTAN O İNSANLAR YAKINDAN BİLE ENERJİ VEREBİLDİKLERİ SORU İŞARETİDİR.


BİOENERJİ SİSTEMATİK FELSEFESİNDE UZAKTAN ENERJİ YOLLAMA ENSANTRESİ LLİASTRE VE TELEPATİ GÜCÜYLE SADECE ENERJİ YOLLAMAKTIR.FAKAT UZAKTAN ENERJİ YOLLAYABİLECEK NE TÜRKİYEDE YADA BAŞKA HİÇ BİR ÜLKEDE KİŞİ VEYA KİŞİLER YOKTUR.İNTERNET SİTELERİNDE VEYA REİKİ,BİOENERJİ UZMANIYIM DİYİP UZAKTAN ENERJİ YOLLUYORUZLARA İNANMAYIN.


İNSANLARIN SOMUT YANİ GÖRÜLEN BAZI FENOMENLERE DAHA ÇABUK İNANACAKLARINI BİLEN BAZI BAZI KURUM VE KURULUŞLAR ELLERİNDE BULUNAN NE OLDUĞU VE NE İŞE YARADIĞI BELLİ OLMAYAN ALET VE MAKİNALARI BİOENERJİ ADI ALTINDA DOLARLA PAZARLAYARAK BİOENERJİ EĞİTİM VERDİKLERİ AÇIKLAMASI YAPMAKTADIR.


BU KURUMLAR SADECE ELLERİNDE BULUNAN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN MAKİNELERİ SATMAK İÇİN BİOENERJİ ÇALIŞMALARINI YAPTIKLARINI BİZLER BİLMEKTEYİZ.ONLARIN PAZARLADIKLARI ALETLERİ YAKINDAN İNCELEDİĞİMİZ ZAMAN HİÇ BİR İŞE YARAMADIKLARI GÖZLENMİŞTİR.


FRANSA-RUSYA VE AZERBEYCANDAN GELEN UZMANLARA GELİNCE BİOENERJİDE METALİN VE METALLERİN KULLANILMASI DOĞAL ENERJİ BOZMAKTA OLDUĞUNU BİLDİĞİNİZ HALDE NEDEN HALE DAHA METALLER KULLANMA GEREKSİNİMİ DUYDUĞUNUZDUR.


BİOENERJİ DE BİR METAL KULLANMAK DOĞAL OLAN ENERJİYİ YANİ BİOENERJİYİ BOZAR.BU BAĞLAMDA BİOENERJİNİN ASLA BİR MAKİNASI VE ALETİ OLAMAZ.ZATEN BİOENERJİ UYGULAMALARINDA ELİNİZDE BULUNAN BİR METAL YÜZÜK BİLE VERİLEN ENERJİ YUTACAK GÜCE SAHİP OLDUĞUNDAN BİOENERJİ SADECE ELLERLE 10-15 CM UZAKTAN (MANUEL) VE HER BİR ÇAKRA KANALINA FARKLI KULLANILACAK ŞİFALI TAŞLARLA ENERJİ UYGULAMASI YAPILABİLİNİR.BİOENERJİ FELSEFESİ ALTINDA ALET-MAKİNE VEYA ENERJİ ÖLÇER ALETLERİNE İNANMAYIN.


BİOENERJİ
Doğal enerji, Evrenden gelen enerji'nin canlı vücuduna girdiği noktalara çakra-şakra-prana denir. İnsan vücudunun 7 ana çakrası mevcuttur.

1.Tepe-taç-baş çakrası:Mor renktedir,bıngıldağın olduğu yerdedir

2.Boğaz çakrası:Mavi renktedir,boğazın olduğu yerdedir.

3.Üçüncü Göz çakrası:Lacivert renktedir,iki kaşın arasındadır.

4.Kalp çakrası:Yeşil renkte olup,kalp üzerindedir.

5.Hara çakrası:Turuncu renktedir,göbekte bulunur.

6.Mide(Karın) çakrası:Sarı renkte olup,mide ve omurga arasındaki boşluktadır.

7.Kök (El-Ayak) çakrası:Kök çakrası kalça kuyruk sokumundan başlayıp el ve ayak parmak uçlarına kadar yayılır.Kırmızı renktedir.

İnsan vücudundaki 7 ana çakra bölgelerinin herhangi birinin kapanması sonucunda o bölgeye evrenden gelen enerjinin girmemesi sonucunda rahatsızlıklar ve hastalıklar oluşur.

AURA:İnsan vücudundan çıkan enerji varyasyonlarına denir.Örnek verirsek;evli insanların boşanmalarında sarı renkli auralar insan vücudundan çıkar.Aşk olan insanlardan kırmızı renkli aura enerjileri oluşur.


Prana:Evrensel enerjiye verilen isim

Lliastre:insandan insana uzaktan enerji nakline denir.

Telepati:Duyu dışı algı yoluyla iletişim kurma sanatına telepati denir.Telepati=Alıcı+verici+frekans+imajinasyon+modül formülasyonuyla birleşiktir. Bioenerji eğitimlerinde telepati eğitimide verilmektedir.

Bioenerjinin 3 tip enerji nakli iki tip kontrol yöntemleri vardır.

1-Eller Manuel:Sağ ve sol eller ile vucudun üzerinde 15 cm uzakta tutarak veya vucudun belli bölgeleri üzerinde eller manuelşekilde terapisel dokunarak
2-Beyaz granit kuvars kristalinden veya 7 ana çakra bölgesine enerji verebilecek taşlar ile.

3-Telepati ve lliastre yoluyla
Duyu ötesi algılama ve iletişim kurma sanatı ile.
Bioenerji kontrol ve Dengeleme yöntemleri

1-Toprak
Toprağa 10 dakika el veya ayağımızı değdirerek topraklama yapma.Yani negatif enerjimizi toprağa atarak.

2-Su ile: Su insanın Vücudundaki negatif enerjileri nötrler.


BİOERNERJİ TAMAMLAYICI TIP DEĞİLDİR,BİOENERJİ ALTERNATİF TIPTIR.HERŞEYİN İLAÇI HAPLAR,ŞURUPLAR VE İĞNELER DEĞİLDİR.İLAÇ FİRMALARIYLA,ÖZEL HASTANELER ZENGİNLEŞE DURSUN,ALTERNATİF TIP'IN GERÇEK UZMANLARI,TEDAVİ EDİLEMEYEN HASTALIKLARA EĞİTİMCİ-TERAPİ YÖNTEMLERİ SUNAR.

BİOENERJİ NEDİR?
Bioenerji herkesin içinde bulundugu varsayilan iyilestirici bir güçtür. Bioenerjinin bitkisel tedaviyle ve metaterapi ile birlikte kullanilmasi harika sonuçlar yaratiyor. Tıbbın pes ettigi yerde en çaresiz hastaliklari bile iyilestiren içsel enerjidir. Kesfedenlerin sayisi hayli sınırli, olup çogu da Rusya dadır. Pek çok ülkede hurafe diye bir yana itilen bioenerji, Rusya da yıllar önce bilim olarak kabul görmüstür, yetenekli kişileri eğitmek için akademi kurulmustur.

Aslinda uzak dogu ve orta Asya steplerinde yüzyillardan beri biliniyor ve uygulaniyor. İnsanlar, saglıklı ve uzun ömürlü olmalarını bu yönteme borçludurlar. Ancak Çin ve Sovyet cumhuriyetleri siyasileştikten sonra bu geleneksel tedavi yöntemi yasaklandı ve bu yolla tedavi edenler hapse atıldı. Yasak onlarca yıl sürdü, ta ki Gürcü Doktor Berjenevi iyilestirene kadar tabi bundan sonra yasaklar kaldirildi. Enstitüler, bioenerji merkezleri açilmaya baslandi. Bu doktorun adi Djuna Davitasvili dir.

Bioenerji, içimizde uyuyan güzeldir. Ona açık ve inanan herkese, Allahın veya tabiatın bir lütfudur.

Bioenerji çok farkli şekillerde adlandırılmaktadir. Evrensel enerji- yasam enerjisi çikiprana-kozmik enerji, ama hepsi de ayni seyi anlatmaktadir. Bu bütün canlılarda oldugu kabul edilen güçtür. Kozmik enerji tepeden girer ve çakralar vasıtasıyla bedenin çesitli bölgelerine dağılır. Fazlası el ve ayak uçlarından çıkar. Herhangi bir nedenden dolayi çakralar kapanırsa, enerji dağılamadığı için o bölge beslenemez ve hastalık ortaya çıkar.

Vücutta yedi ana çakra vardir ve her çakra bir salgı beziyle ilgilidir. Bunlar:

Kök çakrası(El-Ayak çakrası):
Üreme organlarıyla ilgilidir. Bu çakra belkemigimizin sonuna bağlı olup, bacaklarımızın arasından yere dogru yönelir. Rengi kırmızıdir. Baglantılı olduğu element "toprak"tır ve yaşama içgüdüsü, bedene ve fizik plana bağlılık eğilimi ile alakalıdır. Yaşama istegimizi ve canlılıgımızı destekler. Dengeli çalışması, bedensel saglık, güvenlik duygusu ve yaşama sevinci olarak tezahür eder. Bu çakra cinsel beze tekabül eder.


Karın çakrası:
Böbreküstü bezleriyle alakalıdır. Rengi turuncudur. Karın bölgesinin alt kısmında yer alır. Baglantılı oldugu element "su"dur ve cinsellik duyumlari ile alakalıdır. Dengeli çalışması, duyumsal yoğunluk, cinsel doyum ve degişimi kabul etme becerisi olarak tezahür eder.

Günes Sinir Agı(Hara çakrası):
Pankreas bezini yönetir. Rengi sarıdır. Duygusal bedenimizle baglantılı olup, arzularımızı, yaratıcılıgımızı ve iliskilerimizi yönlendirir. Kisisel güç, irade, özsaygı duygularımız bu çakra ile ilintilidir. Baglantılı oldugu element "ateş"tir. Dengeli çalışması, enerji, verimlilik, çabuk karar verebilme ve güç faktörünü baskıcı olmadan kullanabilme yetisi olarak tezahür eder.

Kalp çakrası:
Timüs bezi ile ilgilidir . Dokunma duyumuzu kontrol eder. Sevgi ve şefkat duygularımız ile ilintilidir. Baglantılı oldugu element "hava"dır. Saglıklı çalıştıgında, sevgi, şefkat, barış ve güçlü bir adalet anlayısı olarak tezahür eder.

Gırtlak çakrası(Boğaz çakrası):
Tiroid bezini yönetir. Beşinci çakramız boğazımızdadır. Rengi parlak mavidir. Sanatsal yaratıcılıgımız ve kendimizi ifade etmemiz için gereken enerjiyi sağlar. Bu çakra dünyaya açılan penceredir.

Alın çakrası(Üçüncü Göz):
Hipofiz bezi ile baglantılıdır. Rengi çivit mavisidir. Aynı zamanda "üçüncü göz çakrası" olarak da bilinen bu çakra, iki kaşın ortasında yer alır. Sezgilerimiz, duru görü, hayal gücümüz için gereken enerjiyi saglar.

Tepe çakrası(Taç çakrası):
Epifiz bezi ile alakalıdır. Yedinci çakramız başımızın tepesinde tam ortasındadır. Rengi mordur. Taç sakra olarak da bilinen bu sakra, saf farkındalık olarak bilinen bilinç seviyesine karsı gelir. Beş duyunun algılayamadıgı, zaman - mekan ötesi birlik alemiyle baglantı noktamızdır. Bilgeliğimizin ve ruhsallıgımızın gelişmesi ve anlayışımızın artmasi için gereken enerjiyi saglar.((((BİOENERJİ KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.BİOENERJİ KURSLARIMIZ SERTİFİKALIDIR.BİOENERJİ KURSLARINA BAŞLAYARAK KENDİ POTANSİYEL GÜCÜNÜZÜN FARKINA VARIN.

BİOENERJİ KURSLARI TEORİK VE PRATİK OLARAK ONLİNE (MSN)ÜZERİNDEN OLDUĞU GİBİ AYRICA BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE DE RANDEVU ALARAK METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR İLE 2 GÜN BOYUNCA 12 SAAT OLARAK PROFESYONEL ANLAMDA BİREBİR EĞİTİM ALABİLİRSİNİZ.METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ BİOENERJİYLE İMKANSIZ SANILAN ÇOĞU SORUNLARDA BAŞARILAR SAĞLAMIŞTIR


1.BİYOTERAPİ

2.KİNESİOLOJİ


3.SPİRİTÜEL ALAN TERAPİ

4.BİOPLAZMATİK ENERJİ AKIMI

5.TELEPATİK ENERJİ ALGILAMASI


6.12 MERİDYEN AÇILIMI VE KAN DOLAŞIM


7.HÜCRE İSYANI(KANSER)TRANSFORMASYON TAKYON ENERJİ.

8.KUARK-ANTİMADDE ENERJİSİ.


BİOENERJİ KURSU SERTİFİKALI OLUP,KURS SÜRESİ TOPLAM 2 GÜN 12 SAATTİR.KURSLAR (ONLİNE) İNTERNET ÜZERİ OLDUĞU GİBİ BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ Yİ DAVET EDEREK BİREBİR DE BİOENERJİ EĞİTİMİ ALABİLİRSİNİZ.
Eğitim ve uygulamalarıyla profesyonelliği ilke edinmiş... Uzak Doğunun Mistik öğretilerini 9 yıllık tecrübelerimizle sizlere sunmaya devam ediyoruz.Eğer istanbul dışında başka bir şehirde iseniz; hiç üzülmeyin uzman kadromuzu bulunduğunuz şehire davet ederek ilgilendiğiniz eğitimleri profesyonel anlamda 2 gün boyunca 12 saat hızlandırılmış eğitim programlarıyla alabilirsiniz.
INTERNATIONAL METAPHYSICS ACADEMY.
Adres: Org.Şahap Gürler Cd.Rasim Paşa Mah.Deniz Otel yönü,Nautilus-Carrefour yolu,Yaşam Eczanesi üstü,Orhan Apt: No:30 Daire:3 -Kadıköy-İSTANBUL

RANDEVU ALMAK İÇİN:

TEL: 0216 449 4561
GSM:0535 939 0123
GSM:0531 571 3433
GSM:0543 765 7590

www.metafizikuzmani.com


NOT:.BİOENERJİ KESİNLİKLE REİKİ (BUDİST FELSEFESİ)DEĞİLDİR.TÜRKİYEDE BİOENERJİ UZMANI OLARAK KENDİLERİNİ TANITANLAR SADECE BİOENERJİNİN 1.KISMINI UYGULAMAYA KADİR'DİR.BİOENERJİ 8 METODİK AŞAMALIDIR.BİOENERJİ NİN 1.AŞAMASI SADECE MANUEL-(ELLER) İLE ENERJİ AKIŞIDIR.BİOENERJİ EĞİTİMİNDE 3.GÖZ ÇAKRASININ AÇILIMI SADECE PROFESYONEL EĞİTİMCİLERİN İŞİDİR.3.GÖZÜ TÜRKİYEDE 1000 BİOENERJİ İLE UĞRAŞAN KİŞİ BİRLEŞSE KİŞİNİN 3.GÖZÜ ÇAKRASINI AÇAMAZ.


REİKİ ASLA BİOENERJİ DEĞİLDİR.BUDİST FELSEFESİNİ YAYMAK İÇİN İCATLAR GELİŞTİREN KARMA FELSEFECİLER REİKİ GİBİ 4 AŞAMALI BİR SİSTEM GELİŞTİRİP İLK İKİ AŞAMASINDA SEMBOLLER İLE 3.CÜ AŞAMADA UZAKTAN ENERJİ YOLLAMA MASALLARIYLA 4.AŞAMA İSE BUDAYLA ÖZLEŞTİREREK.REİKİ'NİN SAHTE SEMBOLLERİNDEN MEDET UMURAK ÖNCE AVRUPA ORADANDA TÜRKİYE GİBİ MÜSLÜMAN ÜLKELERE YAYMAYA ÇALIŞIYORLAR.BUDİST FELSEFENİN ASILSIZ SEMBOLLERİNDEN ŞİFA ARAYANLAR VE BUNA İNANARAK BİLMEM EFENDİM REİKİNİN İLK İKİ AŞAMASINI ALDIK KALDI 3.VE 4 AŞAMA !SİZ KENDİ KENDİNİZİ KANDIRIN VE SİZE İNANANLARIDA.REİKİNİN 3.AŞAMASI UZAKTAN ENERJİ ŞEKLİ OLDUĞUNU BELİRTEN REİKİCİ BUDİSTLER BUNU BİLSİNLER Kİ!SİZ DEĞİL,SİZİN DR.USUİYİNİZ YADA TAKATA'NIZ GELSE UZAKTAN ENERJİ KİMSEYE YOLLAYAMAZ.PARAPSİKOLOJİNİN VE SPİRİTÜALİZMİN KONUSU OLAN LLİASTRE VE TELEPATİ SİZİN GİBİ BUDİSTLERE VERİLMEZ.AYRICA SON AŞAMANIZ OLARAK BELİRTİĞİNİZ SİSTEM DÜPE DÜZ DİN DEĞİŞTİRMECE OYUNU.İNTERNET SİTELERİNDE DOLAŞAN VE ÇEŞİTLİ KİTAPLARLA REİKİ ŞİFACI GÜÇ PALAVRALARINA VE UYDURMALARINA ASLA VE ASLA İNANMAYIN.TÜRKİYEDE REİKİCİ OLDUĞUNU İDDİA EDENLER VE BUNU BİLİNÇLİCE UYGULUYANLARA GELİNCE SİZ VERİN REİKİYİ,BİLMEDİĞİNİZ KONULARIN İNSANLARA NELERE MAL OLDUĞUNU ZAMAN SİZE O İNANDIĞINIZ KUTSAL SEMBOLLERİNİZİ REİKİDE BİLİNÇSİZCE ENERJİ VERDİKLERİNİZDEN YANSIYAN NEGATİF ENERJİLER GÖSTERECEKTİR.SEMBOLİK KUTSALİYETLİK ARAYANLAR,REİKİ İLE ÇOK BÜYÜK HATA YAPMAKTADIR.SİZ REİKİ MASONLARI İNSANLARI REİKİ PROPAGANDASIYLA İNANDIRA DURUN. BUDİST FELSEFESİNDEN DOĞAN REİKİ KUTSALİYETİNDEKİ SEMBOLİK AĞLAR VE YAPILAR İSLAMA TERSTİR.ŞİFA SADECE ALLAH'TAN VE O NUN SONSUZ KUDRETİNDENDİR.
UZAK DOĞU FELSEFELERİNDEN SAYILAN BİOENERJİ YAKLAŞIMINDA KESİNLİKLE TANRI ANLAYIŞI YOKTUR.ALLAH İNANCI VARDIR.REİKİNİN KULLANDIĞI EVRENSEL ENERJİ VEYA TANRI ANLAYIŞI ÇEŞİTLİ ŞEKİL VE SEMBOLÜK OLUŞUMLARDA OKULTİK VE EZOTERİK GELENEKTE FARKLI KANALLARDA RUHSAL REHBER ANLAYIŞINI DOĞURUR.REİKİ ANLAYIŞINDA RUHSAL REHBER DERKEN SEMBOLİK ÇİZİMLERDE GÖRÜLEN ŞEKİLLER,İSLAM İNANCIYLA YAKINDAN VE UZAKTAN HİÇBİR İLİŞKİSİ BULUNMAZ.BİOENERJİ İSE ALLAHIN GÖKYÜZÜ-YERYÜZÜ VE ARALARINDA BULUNAN HERŞEYİ YARATAN OLARAK BİLİR VE KESİN İNANIR.RUH'TAN YANSIYAN AURA İSE RABBİMİZİN BİZ İNSANLARA SUNDUĞU ENERJİ RENGİDİR.REİKİCİ BUDİSTLERİN EY RUHSAL REHBER SANA SESLENİYORUM BANA TÜM GÜZELLİKLERİ ARMAĞAN ET YAKLAŞIMLARI SADECE KİŞİNİN KENDİ KENDİNİ KANDIRMA OYUNUDUR.BİOENERJİ DE İSE İNSAN RABBİNE DUA EDER,EĞER DUA EDİLEN KONU KİŞİ İÇİN HAYIRLIYSA RABBİ ONU,KİŞİYE NASİP EDERVE ETMEZ.BİOENERJİ SADECE VE SADECE ALLAHTAN GELEN ŞİFAYA İNANIR.GÜNÜMÜZDE BAZI TV'LERE ÇIKARAK KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ VEYA KUANTUM DOKUNUŞTAN BAHSEDEN SÖZDE BU KAVRAMLARI GELİŞTİRENLER BUNU BİLSİNLER Kİ!KUANTUM FİZİĞİNİN DAHA NE OLDUĞUNU BİLMEDEN NASIL OLUYORDA KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ YADA KUANTUM DOKUNUŞTAN BAHSEDİYOR VE KAFANIZDAN KURGULARLA BUNLARI UYDURUYORSUNUZ.KUANTUM DÜŞÜNCE VE KUANTUM DOKUNUŞ ÇALIŞMALARINIZI GELİN BİRDE METAFİZİK AKSİYONUN DİSPLİNER VE SİSTEMATİK YAKLAŞIMLARIYLA BİOENERJİ AÇILIMLARINI UZAK DOĞU FELSELERİ VE ALTERNATİF TIP LİTERATÜR ETİK KURALLARINI BİLEN METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ YE ANLATIN.KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ VE KUANTUM DOKUNUŞ YAKLAŞIMLARINIZIN TERMİNOLOJİK YAKLAŞIMLARI KURGULUYANLAR SIRF PİYASA DA HERKES GİBİ REİKİCİ OLMAMAK VEYA BİOENERJİ UZMANI GÖRÜNMEMEK İÇİN BU KUANTUM TERİMLERİNİ TÜRETMİŞLERDİR.İMAJİNASYONUNUZA YADA PİYASAYA ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KİTAPLARA İNANAN O KADAR İNSANLARA SİZ REİKİYİ;KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİKLERİ YADA KUANTUM DOKUNUŞ KURGUNUZLA ANLATMAYA DEVAM EDİN.BİRDE UNUTMAYIN DİL, ESTETİK,ETİK VESEVGİ FELSEFELERİNİZE İYİ ÇALIŞIN.
SON GÜNLERDE BİOENERJİ UZMANI OLDUĞUNU İDDİA EDEN O KADAR MEDYUMLAR TÜREMİŞ Kİ!TELEVİZYONLARIN CANLI YAYINLARINDA BİLE BİOENERJİ UYGULUYANLAR BİLE GÖRÜLMÜŞTÜR.MEDYUMLAR İŞLERİNİ YASALLAŞTIRMAK VE İNSANLARA HOŞ GÖRÜNMEK İÇİN NAZARI,VEFKİ,BÜYÜ'YÜ VE CİNLERİ BİR KENARA BIRAKIP PARAPSİKOLOJİ VE BİOENERJİ YE SARILMIŞ HATTA ASTRAL SEYEHAT VE TELEPATİ GİBİ İLİMLERİDE SİTELERİNDE YAYINLIYARAK İNSANLARI KENDİLERİNE ÇEKME GAYRETİNDELER.ONLARA DA TAVSİYEM AMAN HA YANLIŞ BİRİNDEN NEGATİF ENERJİ ALIP TA HASTA OLMAYASINIZ.HERKES BİOENERJİ ÖĞRENEBİLİR FAKAT HERKES BİOENERJİ UZMANI OLAMAZ BUNU ASLA UNUTMAYIN.BİRDE BİLİYORSUNUZ İNSANLARIN DİLLERİNDE DOLANDIRDIKLARI ŞARLATANLIK KELİMESİNİ ARTIK KULLAKLARINIZ DUYMASIN,SONRA HEPİNİZ HASTA OLUYORSUNUZ.

GEÇMİŞTE MESMERİN HİPNOTİZMASINA SİHİR VE BÜYÜ DİYEN ORTODOKS TIP,AKUPUNKTRA VE BİOENERJİYE ŞARLATANLIK DİYEN ORTODOKS TIP,ŞİFALI BİTKİLERE KOCA KARI İLAÇLARI DİYEN ORTODOKS TIP,REFLEKSOLOJİ VE ALTERNATİF TIBBA YALANCI DİYEN ORTODOKS TIP BUGÜN NE OLDU DA BU UZAK DOĞU FELSEFELERİNDEN ALTERNATİF TIP YAKLAŞIMLARINI KENDİ BÜNYELERİNE ALARAK, DERNEKLEŞEREK KENDİ KENDİLERİNE YASALLAŞTIRIYORLAR.ZAMANINDA YERDEN YERE VURDUĞUNUZ,ATTIĞINIZ,KIRDIĞINIZ,UMUT TACİRİ DEDİĞİNİZ,ŞARLATANLIK DİYE LANSELEŞTİRDİĞİNİZ BU İLİMLER NASIL OLUYORDA ŞUAN ORTODOKS TIPÇILAR TARAFINDAN KULLANILABİLİNİYOR.TÜRKİYE İÇİN MSN:metafizikuzmani@hotmail.com
TÜRKİYE İÇİN MSN:metaterapi@hotmail.com
AVRUPA İÇİN MSN:avrupaterapi@hotmail.com

PROFESYONEL ANLAMDA METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ DEN 8 AŞAMALI BİOENERJİ KURSLARINIZI SERTİFİKALI ALARAK HEM KENDİ YAŞAMINIZI HEMDE SEVDİKLERİNİZİN YAŞAMLARINI VE SAĞLIKLARINI KORUYUN...


YAŞADIĞINIZ YERDE BAŞKA BİR ŞEHİRE GİTMEDEN PROFESYONEL EĞİTİMCİ METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ DEN 8 AŞAMALI BİOENERJİ EĞİTİMLERİ ALARAK FİZİKSEL YAPINIZI VE RUHSAL DENGENİZİ KORUYUN VE KORUTUN...

www.metafizikuzmani.com
METAFİZİK UZMANI VE PSİKANALİST-YAZAR GÖKHAN HANİ.
SERTİFİKALI BİOENERJİ EĞİTİMİNİ PROFESYONEL ANLAMDA METAFİZİK UZMANI GÖKHAN HANİ İLE HERKES ALABİLİR.HER İNSANDA ENERJİ VARDIR;ÖNEMLİ OLAN O ENERJİYİ SİSTEMATİK VE BİLİNÇLİ ŞEKİLDE KULLANMASINI BİLMEKTİR.BİOENERJİ EĞİTİMLERİNİ KENDİ BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE VEYA İLÇEDE 2 GÜN 12 SAAT HIZLI-PRATİK VE UYGULAMALI BİR ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ.REİKİ KESİNLİKLE BİOENERJİ DEĞİLDİR.


Eğitim ve uygulamalarıyla profesyonelliği ilke edinmiş... Uzak Doğunun Mistik öğretilerini 9 yıllık tecrübelerimizle sizlere sunmaya devam ediyoruz.Eğer istanbul dışında başka bir şehirde iseniz; hiç üzülmeyin uzman kadromuzu bulunduğunuz şehire davet ederek ilgilendiğiniz eğitimleri profesyonel anlamda 2 gün boyunca 12 saat hızlandırılmış eğitim programlarıyla alabilirsiniz.


BİOENERJİ EĞİTİMLERİNE HER KESİMDEN HER TÜRLÜ İNSAN BİOENERJİ FELSEFE SİSTEMİNE GÜVENEREK VE ETİK KURALLARA UYARAK KATILABİLİR.

INTERNATIONAL METAPHYSICS ACADEMY.
Adres: Org.Şahap Gürler Cd.Rasim Paşa Mah.Deniz Otel yönü,Nautilus-Carrefour yolu,Yaşam Eczanesi üstü,Orhan Apt: No:30 Daire:3 -Kadıköy-İSTANBUL

RANDEVU ALMAK İÇİN:

TEL: 0216 449 4561
GSM:0535 939 0123
GSM:0531 571 3433
GSM:0543 765 7590

www.metafizikuzmani.com
www.gokhanhani.tr.gg
www.metafizikuzmani.tr.gg

Okudunuğunuz yazı toplam 1544 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

Fitoterapi Yunanca phytos=bitki ve therapy=tedavi kelimelerinin birleşiminden oluşan bir sözcüktür ve tıbbi bitkilerle tedavi anlamına gelir.Fitoterapinin kökenleri yüzlerce yıl önceye dayanmaktadır...
29.8.2010 04:55:52 [ Sağlık ]

KADINLAR Kadınların ruh genetiğini çözmek zaman alsa da; Spiritüel yaklaşımın,metafizik ağında kadınların duygu istemi her çağda yaşanması gereken bir duygu diyalektiği olarak karşımıza çıkmıştır.Met...
22.2.2009 22:38:26 [ Müzik ]

ÖNDER VE ÖNDERLİK: Doğuştan gelen,sonradan öğrenilmeyen ruh yapısının esn...
11.8.2008 22:52:15 [ İş Yaşamı ]

PARAPSİKOLOJİK YETENEKLER: Metafizik uzmanı Gökhan Hani'nin yaptığı çalışmalar sonucunda,insanların (ruh) spiritüalinde çeşitli doğa üstü yetenekler keşfetmiştir.Profesyonel parapsikoloji ar...
23.6.2008 22:59:07 [ Üniversite ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.