16 Temmuz 2019 Salı
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  metafizikuzmani
http://blog.edebiyatdefteri.com/metafizikuzmani/oku/1906/kadinlar 

 • Hakkımda


metafizikuzmani

 • Yazdığım Diğer Konular
Müzik (1)
Astroloji (3)
Bebek (1)
Bilim (7)
Doğa (8)
Eğitim (20)
Ekonomi (3)
Yaşam (19)
Haber (9)
İlişkiler (30)
İş Yaşamı (5)
Kültür-Sanat (6)
Sağlık (24)
Spor (1)
Teknoloji (1)
Mutfak (3)
Moda (14)
Otomobil (2)
Çocuk (1)
Günlük (8)
Finans (1)
Hobi (4)
Din (3)
Şehir (9)
Üniversite (10)


 
KADINLAR
19.5.2009 03:22:33  [ Astroloji ]

KADINLAR

FİZİK ÖTESİ KADINLAR:Dünyanın en kutsal varlıklarıdır;kadınlar.Mahremiyetin ve masumiyetin en saf ve en temiz gülleridir.Mağrur mağrur bakan gözlerin endamında,mahsun kalan asil kadınlar.Erkek hegemonyasında,manifesto çeken feminist kadınlar.Bilimsel kadınlar,metafiziksel kadınlar.
Uğruna savaşılan kadınlar,şarkılarla söylenen kadınlar,taç-mahal yapılan kadınlar.Sokaklara atılan kadınlar,dövülen kadınlar,sövülen kadınlar,satılan kadınlar,aldatılan kadınlar,köyde tezek toplayan kadınlar,sosyetede renkli şöhretli kadınlar ve aralarındaki devingen kadınlar.
Kadınlar evet kadınlar;analarımız,bacılarımız,eşlerimiz,arkadaşlarımız ve sevgililerimiz.Doğalarında nazlı,gizemli ve sabırlı kadınlar.Psikolojik kadınlar,antropolojik kadınlar ve anatomik kadınlar.
Kadınları anlayan var mı? Filozoflar mı? Yok yada bilimadamları mı? Yok ya!!! Kendi doğalarını,kendi yapılarıyla sadece anlayan kadınlar.
Çocuk doğuran kadınlar,süt veren kadınlar,temizleyen kadınlar,sevilen kadınlar,aşık olunan kadınlar,saçı uzun kadınlar,adet olan kadınlar.
Ayaklarında cennet olan kadınlar,inançlı kadınlar,nurlu kadınlar,asil kadınlar,huri kadınlar;meryemler,haticeler,eminler,fatmalar peygamber olamadılar ama peygamberler doğurdular.
Korkak kadınlar,özel kadınlar,tutkulu kadınlar,sevgiye aç kadınlar,frijit kadınlar,
aşk kadınları,cinsellikten uzak kadınlar,ezilen kadınlar,saf kadınlar,erkeksi kadınlar,güçlü kadınlar,egoist kadınlar,fedakar kadınlar,zeki kadınlar.
Sosyalist kadınlar,kapitalist kadınlar,liberalist kadınlar,laik kadınlar,dinsel kadınlar, materyalist kadınlar ve idealist kadınlar.Ama hepsi analar.
Falcı kadınlar,büyücü kadınlar,cinci kadınlar,batıl kadınlar...Hakim kadınlar,doktor kadınlar,öğretmen kadınlar...Okuyan kadınlar,okumayamayan kadınlar.
Tecavüz edilen kadınlar,taciz edilen kadınlar,çalışan kadınlar,boşanan kadınlar,kısır olan kadınlar,eşleriyle orgazm olamayan kadınlar,intihar eden kadınlar.
Cehennemde daha çok olan kadınlar,cadı kadınlar,sürtük kadınlar,fesat kadınlar,şeytana uyan kadınlar,kötü kadınlar.
Klitorist orgazm olan kadınlar,olamayan kadınlar.Vajinal orgazm olan kadınlar,olamayan kadınlar.Libidosu düşük kadınlar,yüksek olan kadınlar.
Bir kadını,kadın yapan erkeğidir.Bir erkeği de erkek yapan kadınıdır.Ama bu olguyu gerçek anlam da kişilikler ve karekterler belirler.Sorumluluk ve fedekarlığın olduğu yerde,saygı ve sevgiler iletişimi dengeler.
Kadınlar evet kadınlar...Kadınları sadece anlayanlar fizikötesi olanlar...
Metafizik Uzmanı Gökhan Hani


Okudunuğunuz yazı toplam 1369 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

BİLİMSEL SİYASET DİYALEKTİĞİ:Bilimsel siyaset diyalektiği insanı,toplu halde ve yerleşik düzene geçmiş bir konum içinde yaşayan varlık olarak ele alan doktrinler bütünlüğüdür.Bilimsel siyaset,siyasal ...
21.6.2008 22:03:58 [ Eğitim ]

ESTETİK AMELİYAT: İnsan bedeni yaratılışta belli güzelliklere ve kusurlara vakidir.İnsan bedenindeki bu özellikler yaratan tarafından bilinçli olarak(külli kader) tasarlanıp,şekillendirilmiş ve biçim...
3.8.2008 21:47:52 [ Yaşam ]

PARAPSİKOLOJİK YETENEKLER: Metafizik uzmanı Gökhan Hani'nin yaptığı çalışmalar sonucunda,insanların (ruh) spiritüalinde çeşitli doğa üstü yetenekler keşfetmiştir.Profesyonel parapsikoloji ar...
22.8.2008 23:10:29 [ Astroloji ]

Metafizik uzmanlığı olarak uçak düşürülme veya düşürme olaylarını metafizik disiplininin kozmoloji alt dalında incelemek ve bu konuda çıkan sonuçları sizlere sunmak çok uzun zaman aldı. Bilimsel dok...
27.9.2009 03:52:44 [ Haber ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.