4 Aralık 2020 Cuma
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  metafizikuzmani
http://blog.edebiyatdefteri.com/metafizikuzmani/oku/1027/fizik-otesi-kadinlar 

 • Hakkımda


metafizikuzmani

 • Yazdığım Diğer Konular
Müzik (1)
Astroloji (3)
Bebek (1)
Bilim (7)
Doğa (8)
Eğitim (20)
Ekonomi (3)
Yaşam (19)
Haber (9)
İlişkiler (30)
İş Yaşamı (5)
Kültür-Sanat (6)
Sağlık (24)
Spor (1)
Teknoloji (1)
Mutfak (3)
Moda (14)
Otomobil (2)
Çocuk (1)
Günlük (8)
Finans (1)
Hobi (4)
Din (3)
Şehir (9)
Üniversite (10)


 
fizik ötesi kadınlar
10.11.2008 22:11:58  [ Moda ]

fizik ötesi kadınlar

FİZİK ÖTESİ KADINLAR:Dünyanın en kutsal varlıklarıdır;kadınlar.Mahremiyetin ve masumiyetin en saf ve en temiz gülleridir.Mağrur mağrur bakan gözlerin endamında,mahsun kalan asil kadınlar.Erkek hegemonyasında,manifesto çeken feminist kadınlar.Bilimsel kadınlar,metafiziksel kadınlar.
Uğruna savaşılan kadınlar,şarkılarla söylenen kadınlar,taç-mahal yapılan kadınlar.Sokaklara atılan kadınlar,dövülen kadınlar,sövülen kadınlar,satılan kadınlar,aldatılan kadınlar,köyde tezek toplayan kadınlar,sosyetede renkli şöhretli kadınlar ve aralarındaki devingen kadınlar.
Kadınlar evet kadınlar;analarımız,bacılarımız,eşlerimiz,arkadaşlarımız ve sevgililerimiz.Doğalarında nazlı,gizemli ve sabırlı kadınlar.Psikolojik kadınlar,antropolojik kadınlar ve anatomik kadınlar.
Kadınları anlayan var mı? Filozoflar mı? Yok yada bilimadamları mı? Yok ya!!! Kendi doğalarını,kendi yapılarıyla sadece anlayan kadınlar.
Çocuk doğuran kadınlar,süt veren kadınlar,temizleyen kadınlar,sevilen kadınlar,aşık olunan kadınlar,saçı uzun kadınlar,adet olan kadınlar.
Ayaklarında cennet olan kadınlar,inançlı kadınlar,nurlu kadınlar,asil kadınlar,huri kadınlar;meryemler,haticeler,eminler,fatmalar peygamber olamadılar ama peygamberler doğurdular.
Korkak kadınlar,özel kadınlar,tutkulu kadınlar,sevgiye aç kadınlar,frijit kadınlar,
aşk kadınları,cinsellikten uzak kadınlar,ezilen kadınlar,saf kadınlar,erkeksi kadınlar,güçlü kadınlar,egoist kadınlar,fedakar kadınlar,zeki kadınlar.
Sosyalist kadınlar,kapitalist kadınlar,liberalist kadınlar,laik kadınlar,dinsel kadınlar, materyalist kadınlar ve idealist kadınlar.Ama hepsi analar.
Falcı kadınlar,büyücü kadınlar,cinci kadınlar,batıl kadınlar...Hakim kadınlar,doktor kadınlar,öğretmen kadınlar...Okuyan kadınlar,okumayamayan kadınlar.
Tecavüz edilen kadınlar,taciz edilen kadınlar,çalışan kadınlar,boşanan kadınlar,kısır olan kadınlar,eşleriyle orgazm olamayan kadınlar,intihar eden kadınlar.
Cehennemde daha çok olan kadınlar,cadı kadınlar,sürtük kadınlar,fesat kadınlar,şeytana uyan kadınlar,kötü kadınlar.
Klitorist orgazm olan kadınlar,olamayan kadınlar.Vajinal orgazm olan kadınlar,olamayan kadınlar.Libidosu düşük kadınlar,yüksek olan kadınlar.
Bir kadını,kadın yapan erkeğidir.Bir erkeği de erkek yapan kadınıdır.Ama bu olguyu gerçek anlam da kişilikler ve karekterler belirler.Sorumluluk ve fedekarlığın olduğu yerde,saygı ve sevgiler iletişimi dengeler.
Kadınlar evet kadınlar...Kadınları sadece anlayanlar fizikötesi olanlar...

Metafizik Uzmanı Gökhan Hani

Okudunuğunuz yazı toplam 1500 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

KADINLARIN RUH GENETİĞİ: Kadınların ruh genetiğini çözmek zaman alsa da; Spiritüel yaklaşımın,metafizik ağında kadınların duygu istemi her çağda yaşanması gereken bir duygu diyalektiği olarak karşımı...
7.12.2008 21:35:01 [ Moda ]

SÖZDE ÜNLÜ İNSANLAR: Dünya dil literatürün de''ünlü olmak''cümlesi semantik(anlambilim) ve filolojik(dilbilim) bakımından incelendiğinde enformatik bilgi üretenlere, evrensel yararlı bir şey icat eden...
22.6.2008 23:33:57 [ Kültür-Sanat ]

PARAPSİKOLOJİK YETENEKLER: Metafizik uzmanı Gökhan Hani'nin yaptığı çalışmalar sonucunda,insanların (ruh) spiritüalinde çeşitli doğa üstü yetenekler keşfetmiştir.Profesyonel parapsikoloji ar...
12.11.2008 21:31:51 [ Üniversite ]

METAFİZİK EKONOMİ: Son çeyrek asırda;Hümanist felsefenin insan onuruna verdiği değer ile,gerçek demokrasi kendi içerisinde temel hak ve özğürlüklerini geliştirerek derin bir nefes almıştır.Cumhuriyet...
25.7.2009 22:46:34 [ Ekonomi ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.