22 Kasım 2019 Cuma
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  metafizik
http://blog.edebiyatdefteri.com/metafizik/oku/4363/yeni-deprem-teorisi-(deprem-isimasi) 

 • Hakkımda


metafizik

 • Yazdığım Diğer Konular
Astroloji (1)
Eğitim (1)
Yaşam (1)


 
Yeni Deprem Teorisi (Deprem ışıması)
21.7.2012 03:17:50  [ Astroloji ]

Yeni Deprem Teorisi (Deprem ışıması)

(Dünyayı Değiştirecek Yeni Bir Yapıt)

Beklenen Yeni Deprem Teorisini sekiz yıl süren inceleme ve araştırmalar sonucunda bilimsel tez olarak yayımlıyoruz. Dünya literatüründeki geleneksel deprem teorilerini çürütecek olan bu yapıtta bilinçli depremlerin nasıl oluşturulduğu, kıyamet ile deprem ilişkisi, İstanbul ve Akdeniz’de meydana gelecek depremlerin nerede ve nasıl meydana geleceği, deprem olmadan önce gökyüzünde meydana gelen ışınım şekilleri, depremin canlı ve cansız varlıklar üzerinde önceden yapacağı manyetik etkileri, deprem habercisi olan bulutlar, yıldızların yön değiştirmesi, Güneşteki hidrojen gazının sıkışıp patlamasıyla açığa çıkan Devinimsel Kozmik Dalga Işınım Enerjisi’nin, Dünyada deprem olacak bölgenin kırık fay hatlarını nasıl harekete geçirdiği vb. konularda Dünyada ilk ve tek olarak Deprem Işıması adlı yapıtımızda buluştu. Bu kitap ile beraber, insanlar depremleri tetikleyen deprem ışıması teorimizi algılayarak, deprem olmadan önce gökyüzünde meydana gelecek değişimler ile beraber meydana gelebilecek büyük depremleri önceden anlayabilecek.
YENİ DEPREM TEORİSİ: Deprem Işıması adlı yapıt sekiz yıllık bir emeğin ürünü olarak yayımlanırken, deprem konusunda herkesin merak ettiği yeryüzündeki fay hatlarını harekete geçiren unsurun ne olduğu sorusuydu. Deterministik yaklaşımlarla bugüne kadar depremlerin oluş şekillerini bizlere anlatan kıta kayma teorisi ve Levha (plaka) tektoniğinin genel prensiplerini oluşturan etkenlerin aslında Güneş’teki hidrojen gazının sıkışıp patlamasıyla açığa çıkan kozmik dalga ışınım enerjisinin evrensel çekim kuvvetine yaptığı etkiyle meydana geldiği realitesiydi. Bugüne kadar bilinen kıta kayma teorisi ile levha (plaka) tektoniği gibi geleneksel doktrinleri çürütecek olan YENİ DEPREM TEORİSİ Dünya bilim camiasında yankılanacak ve bizden sonra gelen nesiller için ön kaynak olacaktır. Güneş sistemi içinde yer alan Dünyamızın hem kendi ekseni etrafında hem de Güneş çevresinde dönerken meydana getirdiği enerji dalgalanmalarınının yeryüzündeki kırık fayları nasıl harekete geçirdiği konusundaki teorimizi siz okuyucularımıza sunarken, önyargılardan bağımsız, objektif açılımlar ve eleştirilerinizi de bekliyoruz. Bizim bu tezimizi yayımlamaktaki ilk amacımız eski değişimlere yeni değişimler katarak, gerçeklikleri hep beraber bulmaktır.
SİZ DE BU KİTABI OKUDUKTAN SONRA, MEYDANA GELECEK DEPREMİ ÖNCEDEN SEZEREK HEM KENDİNİZİ HEM DE ÇEVRENİZDEKİLERİ İNSANLARI DEPREMLERİN MEYDANA GETİRECEĞİ KAYIP VE HASARLARDAN KURTARABİLİRSİNİZ.

Okudunuğunuz yazı toplam 646 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

Autogenes Training (Otojenik Eğitimi) Yaklaşık altmış yıl önce Johannes Schultz (1884-1970), Autogenes Training (Yunanca auto: kendi kendine; genesis:yaratılış) terapi yöntemini,platonun felsefe öğre...
28.10.2010 00:53:57 [ Eğitim ]

Marduk Gezegeni ve Tarık Yıldızı ​ 21 Aralık 2012 Maya takvimi itibariyle başlayan süreç hakkında bugüne kadar bu konuyla alakadar binlerce insan konuştu. Metafizik ve Parapsikolojik süre...
20.12.2012 00:12:10 [ Yaşam ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.