10 Aralık 2019 Salı
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  KARASU005
http://blog.edebiyatdefteri.com/karasu005/oku/5325/dini-bilgiyle-istihbarat 

 • Hakkımda


KARASU005

 • Yazdığım Diğer Konular
Haber (1)
Kültür-Sanat (1)
Din (1)


 
DİNİ BİLGİYLE İSTİHBARAT
5.3.2015 15:22:28  [ Din ]

DİNİ BİLGİYLE İSTİHBARAT

şimdi okuyacaklarınız yeryüzündeki bir çok insana, hatta çok gariptir Müslüman olanlara fantastik bir hikaye gibi gelir. oysa hz Musa dan bu yana,hatta daha eskidir. İsrail oğulları cinlerle ilişki içindedir. onları istihbaratta kullanırlar. İngiltere Rusya Çin ve amerikanın bu konuda çalışmaları gün yüzüne çıkmıştır. cin olgusu bizlere çok uzaktır. halbuki olmamalı. Müslüman Kuran'a inanır. Allah'a ve peygamberine inanır. iş gaibe geldim mi aklını mantığını kullanır güya.aklını kullanma, dinin haber verdiğine iman et yeter kardeşim.
bu dizeleri yazmamın sebebi de böylece belirmiş oluyor. hiç şüpheniz olmasın ki. cinler vardır. peygamber efendimiz(s.a.v) insanların olduğu gibi cinlerinde peygamberidir.
dünya şöyledir; biz elmanın içindeki kurtlar gibiyiz misal en. elma kurduna sorsan anlat durumunu. ne anlatacak. bir ben var der. bir de şu yeyip durduğum tat. elmanın da adını bilmez. oysa elma var. dalı yaprağı toprağı var. beslendiği hava su var. bağcı var. bağcının evi, evin olduğu köyü, köy bağlı şehre...........
aklımız ermedi mi, o zaman inkar mı edeceğiz... cinler, dünyanın ilk yerleşimcileridir. bizden 2000 yıl evvel. imam Rabbani şöyle demiştir.''bana cinler alemi gösterildi, iğne atacak yer yok'' çok kalabalıklardır. hatta yerin 3. ve 4. katı arasında onlardan öyle bir kavim vardır ki. öyle azgın, öyle kalabalık. Allah onların yüzeye çıkmasına müsaade etmez. dört tarafları mühürlenmiş ve her bir mührü melek korur. biz de melekler tarafından korunuruz muhakkak. her bir insanı 360 melek korur. yoksa insan yok olur gider. ne zaman Rabbimiz müsaade eder ya da bir sınav verecekse kuluna, korumadan kaldırır ve bela müsibet bize gark eder.cinlerden zarar vermek isteyen bize sataşmaya kalksa, melekler onu defeder. ama cin musallat olmuşlara, muhakkak bir sınav ya bir cezadır başına gelen iş.
gelelim istihbaratta nasıl bir ilişki var. bütün detayları yazamam. araştıranlar muhakkak şaşıracak. çünkü cinler yere bile nüfuz edebilirler. çok hızlı hareket edebilirler. konuşulan işi bile derhal gidip dinleyebilirler. görünmezler. istedikleri görünüp aklınıza müdahele edebilirler. ama yine bilmek lazım ki, size zarar vererek yapmazlar bunu. çünkü müsaade yoktur. ve yine en çok insanlardan çekinirler. çünki insan, yaratılanların en vasıflısıdır. malesef işte bu bize çok uzak. çünkü dini bilgileri kullanarak gaybden istihbarat yapanlar cinlere danışırken. biz binlerce Allah dostundan uzak kalmışız. onlardan bir haber kalmışız. çok yazık, çok büyük kayıp. çünki beşerin alimi, cinlerden aladır.lütfen araştırınız. bütün yazdıklarımda demek istediğim. insan nefsine yenik düşmese. dünya cennetten bir köşeye döner hakikatı var. altın çağ zırvalığı ne ki? elmas çağ açar insan kanmasa şeytana...ha! unutmadan... istihbarata karşı da tabiki iletişim vardır.

Okudunuğunuz yazı toplam 776 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

dizi başladı bitti. bir daha başladı. yahu biz ne cahil milletiz bu ekranlara çıkanların gözünde. ya da neden bunlar bizim bu kadar cahil olduğumuzu düşünüyorlar. bir gurup ki içinde ule...
11.3.2015 13:47:58 [ Kültür-Sanat ]

GÖNDEREN: TARİH: 22. 07. 1988 Ben Lazım, Aleviyim, Kürdüm, Çerkezim Türkiye Cumhuriyeti kimliği taşıyan Her ı...
9.3.2015 14:59:12 [ Haber ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.