4 Aralık 2020 Cuma
E-mail adresiniz:  Şifreniz: Beni Hatırla
  iberata
http://blog.edebiyatdefteri.com/iberata/oku/3607/kaset-montaj-gibi 

 • Hakkımda


iberata

 • Yazdığım Diğer Konular
Komedi (1)
Bilim (2)
Eğitim (1)
Eğlence (1)
Yaşam (17)
Haber (9)
İlişkiler (2)
Günlük (34)
Din (1)
Üniversite (2)


 
Kaset Montaj Gibi
12.5.2010 00:23:57  [ Haber ]

Kaset Montaj Gibi

Baykal’a tezgah mı bu?
Komplo mu?
Baykal ,Baytok’la bir seks ilişkisinde bulunmuş mu dur?
Aslında, kişisel yaşamdır, kendilerini ilgilendirir demek ve kenara çekilmek en doğrusudur,ancak meselenln Türkiye’nin siyasal geleceğini belirlemek adına tezgahlandığını düşünürseniz durumun vehameti çıkar ortaya ki bu kabul edilemez.
Görüntüleri az önce en az 10 kez daha izledim,her karesini ,giydikleri elbiseleri,odadaki eşyaları,kameranın açısını,Baykal ve Baytok’un aynı karede yer alıp almadığını,tavırlarını vs .
İnanın emin olamadım?
Seks kasedi sözümona ama , mesela aynı karede öpüşme sahnesi bile yok.
Bırakın öpüşme sahnesini ,aynı anda yüzleri net olarak seçilecek durumda aynı karede bile yoklar.
Ayrı ayrı karelerde Baykal ve Baytok var ama aynı karede değilllll.
Ne düşündüm biliyor musunuz. Birileri karar verirse sizin hakkınızda da böyle bir görüntü üretmek işten bile değildir. Birkaç işbirlikçiye biraz para verirseniz,montajdan anlayan bir teknik adamla bu görüntüler çok basit.
Düşünün yatak odanıza bir gizli kamera koyuyorlar ve sizi bütün gece boyunca kayda alıyorlar,giyinik,çıplak,yarı çıplak. Sonra aynı kamerayla, aynı yerden ,aynı odayı bir geceliğine verdiğiniz akrabanızı alıyorlar kayda. Sonra bu iki farklı gecede çekilen(aynı odada,aynı kamerayla)görüntüler birkaç saatlik bir teknik çalışmayla süperpoze ediliyor,üst üste getiriliyor.İşte akrabanızla geçirdiğiniz skandal gecesinin görüntüleri hazır.
Baykal’ın görüntüsü var bu net,Baytok’un görüntüsü de var bu da net ,ancaaaaak ikisi birlikte net olarak aynı anda görüntüde yoklar.Baytok’un net olduğu sahnede görüntüde çeketini giymiş elinde bond çantalı bir adam var ama kamera ayaklarını çekmiş,ve ayaklara baktığımda da Baykalın pantolonuna ve bacak yapısına hiç benzetemedim.Görüntüde bacaklarını yere sürerek yürüyen sanki biraz yürüme sorunlu bir adam vardı.
Sonra Baytok’un öfkeli bir hali vardı bir sahnede ki , o görüntüde Baytok Baykala öyle bağıramazdı bence sanki kendi kocasına bağırıyor gibiydi.
Sonra görüntülerde ses niçin yok,teknik mi yetersiz?
Şayet ses olsaydı bunun bir montaj olduğu derhal anlaşılmaz mıydı?
Ses niçin yok bu çok önemli,siz böyle bir komplo çekim yapsanız seslimi çekerdiniz,ben kesinlikle sessiz çekerdim.
Bu Baykal ve Baytok’un aynı odada farklı zamanlarda aynı yerden aynı kamerayla çekilmiş görüntülerinin süperpozisyonu pekala olabilir.
Haaaa Baykal red veya itiraf yoluna niçin gitmedi?
Bunu da bekleyip göreceğiz.
İnce bir taktik olabilirmi? Olabilir.
Nede olsa önümüz referandum,kurultay.
Haaaa şu mağduru bir de biz oynayalım,öyle bir zamanda bunun bir komplo olduğunu ispatlamalıyım ki AKP ‘ yi bitireyim diyebilir.
Göreceğiz , çok değil kurultay öncesi veya referandum öncesi bu mesele sonuca erişir.
Baykal ne dedi ben boşa konuşmam.
Siyaset zeka da gerektirir göreceğiz Baykal ne kadar zeki.
İbrahim Erol
gazete54.com

Okudunuğunuz yazı toplam 888 kere görüntülenmiştir.


Yorumlar

Bu bloga henüz yazılmış yorum yazılmamış.


Blog'a yorum yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


 
 • Diğer yazılarımdan bazıları

Balyoz ne midir? Tepene yersen görürsün,yani göremezsin. Çekiç değil. Keser değil. Balyoz bu balyoz. Hangi organizma yerse onu iflah olmaz artık. Son vuruştur o. Sözü söylemi ...
26.1.2010 17:58:51 [ Günlük ]

Gazete54’e gelen bir kısım okuyucu e-mailleri ve yorumları , yok mu canım şu hükümetin olumlu icraatı mealinde olunca,gerçekten olumlu bir şeyler aramalıyım dedim . Yaş ,yarım yüzyıla ramak ka...
26.8.2010 19:10:30 [ Günlük ]

İnternette tıklanma rekorları kıran Muharrem İnce’nin meclis konuşmasını dinledim . Sonra tekrar dinledim . Tekrar,tekrar ,tekrar. Hala kulaklarımda sesi . İliklerime kadar iş...
30.1.2010 20:09:10 [ Günlük ]

Hissederek seni hatırladığım yıllar 70 li yıllardı babammm , sense 40 lı yaşlardaydın cıva gibi saçların bile vardı hafif dalgalı, biraz zayıfça gibiydin , avurtların içeride bir kolun il...
19.6.2010 22:57:57 [ Günlük ]

Copyright 2008 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.